Home - Uitslagen 2006Printen 

2005 - 2006 - 2007

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2006. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
13 - 17 aprilEaster Regatta 2006verslag
19 - 21 meiVoorBraassemverslag
26 - 28 meiVoorjaarsevenementverslag
2 - 5 juniOpen Dutch National Championship 2006verslag
16 - 18 juniZomerBraassemverslag
16 - 18 juniInland championshipsverslag
30 juni - 2 juliVrijbuiter weekendverslag
14 - 16 juliLoosdrecht weekendverslag
17 - 21 juliNations Cupverslag
18 - 20 augBenelux Kampioenschappenverslag
1 - 3 septAfter Anniversary Partyverslag
15 - 17 septNaBraassemverslag
29 sept - 1 oktWijnmaand evenementverslag
6 - 8 oktBossche 5verslag
20 - 22 oktHoutskoolverslag
11 - 12 novWinter Kampioenschapverslag
 Jaarprijs 2006 



Easter Regatta 2006 (13 - 17 april 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Tjebbe Swart545411111
2Armand de la Rie537922325
3Jacques Metaal5501133233
4Elaine Turner45221746652
5Sijbrand Jongejans5411764544
6Marleen Gaillard512215547DNC
7Michiel de Bruin5462897786
8Pieter Jelle Jongejans5053088868
9Claar van der Does549357141099
10Dave Doorenbosch54842131013127
11Gilles de Combe55243141291012
12Minke Docter51946159121411
13Ton Stout5074711111411DNC
14Pieter Kasteleijn523511013161513
15Lex Rijnink38862DNCDNC1113DNC
16Bert Vastenburg381621616171614
17Ron Groenhart53863DNCDNC15DNC10
18Rene Middelweerd492651215DNCDNCDNC

terug


VoorBraassem (19 - 21 mei 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Gerard Post53315.71135
2Sijbrand Jongejans54120.42316
3Jacques Metaal55029DNS221
4Adrie Engelvaart53443.73858
5Pieter Jelle Jongejans53644DNS542
6Claar van der Does54949.7DNS473
7Elaine Turner452250.74OCS64
8Lex Rijnink38869.7DNS6149
9Rob van Straten53970DNS71111
10Pieter Kasteleijn52371DNS12810
11Dave Doorenbosch54873DNS10913
12Minke Docter51974DNS111012
13Gilles de Combe55276DNS91214
14Peter van Santen54282DNCDNCDNC7
15Patricia Engelvaart50084DNC1313DNS
16Marleen Gaillard51292DNCDNSDNSDNS

terug


Voorjaarsevenement (26 - 28 mei 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Gerard Post53351211
2Sijbrand Jongejans54192142
3Elaine Turner4522144433
4Jacques Metaal55018332DNF
5Freek Berendsen45026556DNS
6Ron Groenhart53831DNSDNS56
7Lex Rijnink38834DNCDNCDNC4
8Pieter Kasteleijn52335DNCDNCDNC5
9Marten Niessink48537DNCDNCDNC7

terug


Open Dutch National Championship 2006 (2 - 5 juni 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1Robbie Wilson467027471157216
2Andy Davis470227913244535
3Steve Ede4528343225126673
4Kevan Gibb45173812361029152
5Simon Jones4673481685493784
6Chris Brown4672497991318447
7Jacques Metaal55053256431419610
8Gerard Post53363141510810DNC321
9Sijbrand Jongejans541708111266131098
10Edwin Oosterbaan52777111011127118109
11Daniel Goodman432291284715175121615
12Johan Geenen5359713191398OCS131111
13Elaine Turner4522992117816132171412
14Armand de la Rie537104105DNF73OCS111316
15Stuart Bush4627106112151120141815DNC
16Peter van Santen542125171420171110251917
17Marleen Gaillard512132220181416OCS192320
18Rob Janmaat536141221623232418141213
19Micky Todd6915351316211515DNCDNC29
20Lex Rijnink54416230DNC17241917161722
21Claar van der Does549167DNCDNC19292112151814
22Paul Kimmens4482173192225252923202019
23Rob van Straten53917562326192524292824
24Minke Docter519187182430282819232225
25John Silver40401882926222023162626DNF
26Dave Doorenbosch5481901530DNC332721212518
27Pieter Kasteleijn523206202824303026282921
28Michiel de Bruin5462112321141818DNFDNCDNCDNC
29Maarten van den Broek55121527182927262227DNFDNC
30Pieter Jelle Jongejans388222242527262220DNSDNCDNC
31Gilles de Combe552222313231353227222423
32Ron Groenhart5382263427282231DNF2421DNF
33Jan Arends436245DNCDNC33313325302727
34Bert Vastenburg381247333132323428DNC3126
35Olaf Calis52026132333434DNCDNC313028
36Keith Butler4432271262921DNFDNCDNCDNCDNCDNC
37Frank Karrenbeld5242873534DNCDNCDNCDNC32DNC30
38Sarah Hopman-Edge7312DNFDNFDNFDNSDNSDNSDNFDNSDNS

terug


ZomerBraassem (16 - 18 juni 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Peerke Kortekaas5330111
2Claar van der Does54916.7243
3Patricia Engelvaart50021425
4Thedor Pauw53622.7832
5Adrie Engelvaart53430.4367
6Minke Docter519381084
7Gilles de Combe55238579
8Lex Rijnink54442.7DNS56
9Pieter Kasteleijn52350DNS98
10Hans Hopman753DNF1010
11Peter van Santen54253.76DNSDNS
12Marten Niessink485557DNSDNS
13Dave Doorenbosch548579DNSDNS
14Sarah Hopman-Edge763DNFDNSDNS

terug


Inland championships (16 - 18 juni 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten
4Tjebbe Swart5450
6Armand de la Rie5370
37Jacques Metaal5500
46Elaine Turner45220
56Sijbrand Jongejans5410

terug


Vrijbuiter weekend (30 juni - 2 juli 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Jacques Metaal5503111
2Rob van Straten5398242
3Minke Docter5198323
4Bert Vastenburg38116484
5Pieter Kasteleijn52319856
6Jeroen Jonker51819775
7Rene Middelweerd4922053DNS
8Harold Camphuis4062769DNS
9Gilles de Combe55230DNS6DNS
10Bob Hofstra49036DNSDNSDNS
11Lex Rijnink54436DNSDNSDNS

terug


Loosdrecht weekend (14 - 16 juli 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Michiel de Bruin5465311
2Rene Middelweerd4925122
3Jeroen Jonker5189234
4Harold Camphuis406124DNC3

terug


Nations Cup (17 - 21 juli 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1Alister Morley458713521321121
2Tjebbe Swart54517642212213
3Ian Houston460222113549332
4Gerard Post53324236133444
5Jacques Metaal55036354457555
6Micky Todd4704484656106669
7Sijbrand Jongejans541531177765876
8Johan Geenen535681281087107117
9Rob Janmaat53674109811124101410
10Peter van Santen54275911998131298
11Derek Gibb45248681014101114111012
12Elaine Turner452287718151214119811
13Pieter Kasteleijn523109141311151317141613
14Andrew Borne4543111151412131615151314
15Lex Rijnink5441151312DNS16912DNF1715
16Pieter Jelle Jongejans527120DNS15131415813DNSDNS
17Andrew Potts43391301617DNS171716161516
18Minke Docter5191461716DNSDNSDNSDNSDNS1217
19Peter Edwards4299149DNFDNSDNS181818171818
20Frank Karrenbeld524168DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS

terug


Benelux Kampioenschappen (18 - 20 aug 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Gerard Post53351211
2Minke Docter519122145
3Rob van Straten539124323
4Dave Doorenbosch548165452
5Maarten van den Broek55120353DNS
6Bert Vastenburg381226664
7Davy De Baets35330777DNS

terug


After Anniversary Party (1 - 3 sept 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1
1Tjebbe Swart54511
2Armand de la Rie53722
3Sijbrand Jongejans54133
4Elaine Turner452244
5Johan Geenen53555
6Rob Janmaat53666
7Pieter Jelle Jongejans55377
8Peter van Santen54288
9Minke Docter51999
10Dave Doorenbosch5481010
11Pieter Kasteleijn5231111
12Joep Niermeijer4131212
13Frank Karrenbeld5241313
14Andre Francois31414
15Freek Berendsen4501515
16Max Behrend5001616
17Bert Vastenburg3811717
18Rob Burg4571818
19Ronald Cos261919
20Mario Bakker5132020
21Michael Hage4412121
22Boudewijn Klavesteijn1962222
23Marleen Gaillard51225DNF
24Sarah Hopman-Edge725DNF

terug


NaBraassem (15 - 17 sept 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Tjebbe Swart5455.7311
2Armand de la Rie5379222
3Claar van der Does54911.4133
4Marleen Gaillard51224444
5Adrie Engelvaart53438588
6Dave Doorenbosch548421077
7Pieter Kasteleijn52342.7DNS65
8Thedor Pauw53642.7DNS56
9Freek Berendsen450479119
10Rob Burg45753DNS1010
11Peter van Santen54253.76DNSDNS
12Marten Niessink485557DNSDNS
13Mario Bakker513568DNFDNS
14Lex Rijnink54457DNS9DNS

terug


Wijnmaand evenement (29 sept - 1 okt 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Tjebbe Swart5458414111
2Armand de la Rie5379123222
3Elaine Turner452214331443
4Sijbrand Jongejans54116245334
5Pieter Jelle Jongejans55324562657
6Rob van Straten53930656DSQ76
7Pieter Kasteleijn52333787DNS65
8Dave Doorenbosch54836978588
9Bert Vastenburg38142899799

terug


Bossche 5 (6 - 8 okt 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Maarten van den Broek55112DNFDNS11
2Rob Burg45714DNSDNS22
3Gerard Post53320DSQDNSDNSDNS
4Dave Doorenbosch54820DNFDNSDNSDNS

terug


Houtskool (20 - 22 okt 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Armand de la Rie537542111
2Gerard Post533721522
3Tjebbe Swart545913234
4Sijbrand Jongejans5411334343
5Elaine Turner45222265DNS56
6Gert Jan de Roo544269DNF665
7Michiel de Bruin54627884711
8Pieter Jelle Jongejans55334710999
9Peter van Santen5423510710810
10Thedor Pauw5363917128127
11Pieter Kasteleijn52344OCS9131012
12Marleen Gaillard5125211611DNSDNS
13Eddy Boon53552DNF137OCS8
14Rene Middelweerd492531414DNS1114
15Claar van der Does54962121115DNSDNS
16Harold Camphuis406621815DNS1316
17Hans van Eijk473621618171415
18Maarten van den Broek55168131714DNSDNS
19Bert Vastenburg381711920DNF1517
20Lex Rijnink427073DNSDNF12OCS13
21Ton Stout50774151916DNSDNS
22Jacques Metaal550775DNFDNSDNSDNS
23Paul Smit514842016DNSDNFDNS

terug


Winter Kampioenschap (11 - 12 nov 2006)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Andy Davis5443111
2Peter van Santen5429243
3Pieter Jelle Jongejans55312327
4Rob Janmaat53612552
5Thedor Pauw53313436
6Pieter Kasteleijn52318774
7Jan Arends37420695
8Ron Groenhart4732586DNS
9Peter Otto451279108
10Lex Rijnink427330DNS8DNF

terug