Home - Uitslagen 2007Printen 

2006 - 2007 - 2008

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2007. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
6 - 9 aprilEaster Regatta 2007verslag
13 - 15 aprilRhederlaag Openingswedstrijden 
11 - 13 meiVoorBraassemverslag
25 - 28 meiOpen Dutch National Championship 2007verslag
8 - 10 juniBraassem Summer Regattaverslag
15 - 17 juniInland Championshipuitslag
6 - 8 juliMultiklasse evenementverslag
6 - 8 juliVrijbuiterweekendverslag
19 - 22 juliLoosdrechtWeek(end)uitslag
27 juli - 3 augNations Cup / UK Nationalsuitslag
17 - 19 augBenelux Kampioenschappenuitslag
7 - 9 septRhederlaag Wedstrijdenuitslag
14 - 16 septNaBraassemuitslag
5 - 7 oktWijnmaand Evenementuitslag
26 - 28 oktHoutskool Evenementuitslag
 Jaarprijs 2007 



Easter Regatta 2007 (6 - 9 april 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Tjebbe Swart545531121
2Jacques Metaal5501129243
3Andy Davis4767131291DNC
4Sijbrand Jongejans5411595334
5Elaine Turner452219741062
6Pieter Jelle Jongejans55322411576
7Peer van Agt53624574158
8Claar van der Does396026OCS37511
9Michiel de Bruin54627886145
10Eddy Boon535331017887
11Gerard Post52436610121010
12Marleen Gaillard51238OCS611912
13Bert Vastenburg54247141513119
14Pieter Kasteleijn523561514141316
15Lex Rijnink5446012121818DNC
16Ton van Eck41816116DNC191214
17Peter van Santen526631119161917
18Dave Doorenbosch548631716171713
19Ron Groenhart4641318152018
20Jan Arends374661813202115
21Rob Burg421179DNC202116DNC

terug


Rhederlaag Openingswedstrijden (13 - 15 april 2007)

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok54410112111
2Jan Arends37412221322
3Peter Jansen45130.1DNC53233
4Jaq. Elferink45744.8336856
5Robert Rutgers53845.7567444
6Ton van Everdingen38857.7DNCDNC5565
7Jurie Reinders21059.7DNC446DNCDNC
8Andries Groeneveld49467.76787DNCDNC
9Peter Otto451724DNCDNCDNCDNCDNC

terug


VoorBraassem (11 - 13 mei 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Armand de la Rie5378.7321
2Jacques Metaal55019.7146
3Jan Pieter Braam54724815
4Marleen Gaillard51228.7268
5Claar van der Does549325132
6Gerard Post00134.77103
7Jan ten Hoeve52435.743OCS
8Elaine Turner452236974
9Sijbrand Jongejans54138.7687
10Pieter Jelle Jongejans553411059
11Jan Arends37452111211
12Michiel de Bruin54655129OCS
13Pieter Kasteleijn52356141410
14Peter van Santen526581311DNS
15Rob Burg421160151512

terug


Open Dutch National Championship 2007 (25 - 28 mei 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Andy Davis476714181156312
2Chris Brown467219219932453
3Jon Clarke47122254561691
4Jacques Metaal55025936431427
5Ian Houston4525344203798313
6Armand de la Rie537351224110OCS711
7Edwin Oosterbaan52737317811DNF249
8Daniel Goodman47353811611571064
9Kevan Gibb474539DNS211384185
10Stuart Bush462748149721118118
11Mike Hobin46496661169OCS1618DNF
12Elaine Turner452267751021141219DNF
13Marleen Gaillard5126917714125212514
14Will Loy48701311241612513DNF
15Andrew Fox4748761518222DNF91616
16Gerard Post5477610151914822DNF10
17Johan Geenen524802010271316191012
18Mark Lee460681813221815131418
19Pieter Jelle Jongejans5538519221510DNF71222
20Michiel de Bruin54610521162030DNF111720
21Thedor Pauw53311125123320DNF241515
22Sijbrand Jongejans54111316142317DNF1726DNC
23Ron Groenhart491121222321251330DNF17
24Peter van Santen52613126301219DNF252227
25Rob Janmaat5361372424183317DNFDNC21
26Bert Vastenburg54215128321732DNF292025
27Jan Arends515231292624DNF272323
28Dave Doorenbosch54816133333526DNF232719
29Pieter Kasteleijn52316327342929DNF262428
30Maarten van den Broek55116629282827DNFOCS2826
31John Silver404016830273135DNF203129
32Ton van Eck418117223252523DNFDNFDNCDNC
33Claar van der Does3960173DNCDNCDNCDNCDNC15DNC6
34Douwe Docter51917634353431DNF322124
35Piet Bankersen47317818263028DNFDNFDNCDNC
36Paul Johnson423018932313234DNF3129DNF
37Marten Niessink485210DNCDNCDNCDNSDNF2830DNC

terug


Braassem Summer Regatta (8 - 10 juni 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1
1Sijbrand Jongejans54101
2Pieter Jelle Jongejans55332
3Marleen Gaillard5125.73
4Jacques Metaal55084
5Elaine Turner4522105
6Claar van der Does54911.76
7Rob van Straten539137
8Rob Burg4211148
9Dave Doorenbosch548159
10Pieter Kasteleijn52319DNS
10Thedor Pauw53319DNS
10Peter van Santen52619DNS

terug


Inland Championship (15 - 17 juni 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten
33Pieter Jelle Jongejans55382
50Sijbrand Jongejans541129
62Elaine Turner4522163

terug


Multiklasse evenement (6 - 8 juli 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Jacques Metaal55041321
2Armand de la Rie53753212
3Gerard Post162134
4Pieter Jelle Jongejans553115443
5Dave Doorenbosch54816457DNS
6Ron Groenhart491178656
7Ulf Meusel2187765
8Douwe Docter519216887
9Dries Groeneveld4943199DNSDNS
10Peter van Santen455439DNCDNCDNCDNC
10Gilles de Combe55239DNCDNCDNCDNC
10Lex Rijnink427339DNCDNCDNCDNC

terug


Vrijbuiterweekend (6 - 8 juli 2007)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Eddy Boon5354121
2Pieter Kasteleijn5235212
3Rene Middelweerd4921333DNC
4Hans van Eijk4731544DNC
5Harold Camphuis40617DNCDNC3
6Jeroen Jousma48918DNCDNC4

terug


LoosdrechtWeek(end) (19 - 22 juli 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Rene van Rijn51472362
2Gerard Post18DNS611
3Eddy Boon535814OCS3
4Ron Groenhart491104244
5Dave Doorenbosch548113536
6Jan Arends37414DNF185
7Ton van Eck54324DNSDNS2DNF
8Frits van 't Veld24424DNF798
9Pieter Kasteleijn52325DNSDNS77
10Lex Rijnink427327DNSDNS5DNS

terug


Nations Cup / UK Nationals (27 juli - 3 aug 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567891011
16Armand de la Rie5451672140OCS17201526319199
32Elaine Turner45222715421272710495339244232
33Johan Geenen52713217333363OCS4132302528
37Sijbrand Jongejans5412832551153958412715404041
39Gerard Post12846350143851432427133639
43Pieter Jelle Jongejans553301345482249625843172954

terug


Benelux Kampioenschappen (17 - 19 aug 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Jacques Metaal5508143121
2Gerard Post114325252
3Claar van der Does54919451564
4Thedor Pauw53320532647
5Pieter Jelle Jongejans553222861533
6Michiel de Bruin546271119395
7Johan Geenen547298134818
8Marleen Gaillard51233667779
9Rob Janmaat5363577114DNS6
10Rob van Straten53946911109810
11Dave Doorenbosch5484810108101011
12Ulf Meusel25613912111113
13Bert Vastenburg54261121213121312
14Rob Burg421167141414131214
15Davy De Baets3537515151514DNSDNS

terug


Rhederlaag Wedstrijden (7 - 9 sept 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Jacques Metaal5500111111
2Johan Geenen54717.7222235
3Maarten van den Broek55134.7434562
4Dave Doorenbosch54841.7547453
5Jan Arends55551.4106534OCS
6Klaas de Vries53155.4DNSDNS3624
7Tjard Meursing44265.78710786
8Norbert Zonneveld45668.713106878
9Gilles de Combe55269.768910107
10Rob Burg4211801211119910
11Peter Jansen51183.7358DNFDNSDNS
12Derk-Jan Karrenbeld524859DNS1412119
13Jac Elferink45788119121115DNS
14Peter Otto451907DNF13151312
15Ton van Everdingen38892141215131211
16Dries Groeneveld4941031613161414DNS
17Jurie Reinders210118151417DNSDNSDNS

terug


NaBraassem (14 - 16 sept 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Armand de la Rie5374121
2Gerard Post5565212
3Jacques Metaal5509333
4Peter van Santen54619874
5Johan Geenen5472544DNS
6Marleen Gaillard5122865DNS
7Claar van der Does5493058DNS
8Pieter Jelle Jongejans5533296DNS
9Bert Vastenburg54236109OCS
10Gilles de Combe552381110DNS
11Ron Groenhart491417DNFDNS
12Freek Berendsen4504612DNFDNS
13Mario Bakker5134713DNSDNS
14Matthijs Bakker52651DNSDNSDNS
14Marten Niessink48551DNSDNSDNS
14Thedor Pauw53351DNSDNSDNS

terug


Wijnmaand Evenement (5 - 7 okt 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Elaine Turner45226132
2Johan Geenen54714851
3Eddy Boon53514329
4Jacques Metaal55015447
5Armand de la Rie5371721OCS
6Pieter Jelle Jongejans55317674
7Sijbrand Jongejans54118585
8Gerard Post55619793
9Pieter Kasteleijn523221066
10Ron Groenhart491279108
11Leo Meijaard23632111110
12Douwe Docter51935121211
13Lex Rijnink54442DNCDNCDNC

terug


Houtskool Evenement (26 - 28 okt 2007)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Tjebbe Swart545713214
2Sijbrand Jongejans541852132
3Armand de la Rie5371381363
4Gerard Post55615751121
5Elaine Turner45221524455
6Jacques Metaal550256115410
7Marleen Gaillard512314961412
8Pieter Jelle Jongejans553311071277
9Thedor Pauw5333338148DNC
10Johan Geenen54736116712DNC
11Rob Janmaat5363712159106
12Peter van Santen54943201081114
13Michiel de Bruin5464591413239
14Dave Doorenbosch54847131216913
15Pieter Kasteleijn523551717DNC138
16Bert Vastenburg542621618181711
17Eddy Boon53571181310DNCDNC
18Jan Arends456721420232216
19Ton van Eck4181761516DNC15DNC
20Ron Groenhart23679242317DNC15
21Ton Stout5077919212019DNC
22Gilles de Combe552832628221817
23Geert Jan Leest5218321221921DNC
24Rene Middelweerd4928423261520DNC
25Rob Burg42118422252116DNC
26Yme Bosma5551042519DNCDNCDNC
27Hans van Eijk4731052724DNC24DNC
28Harold Camphuis406111DNC2724DNCDNC
29Hedser Dijkstra50011328DNC25DNCDNC

terug