Home - Uitslagen 2008Printen 

2007 - 2008 - 2009

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2008. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
21 - 24 maartEaster Regatta 2008uitslag
11 - 13 aprilRhederlaag Openingswedstrijdenuitslag
9 - 11 meiKlasse Evenement Alkmaaruitslag
16 - 18 meiSails & Musicuitslag
16 - 18 meiVoorBraassemuitslag
13 - 15 juniInland Championshipuitslag
27 - 30 juniNations Cup 2008uitslag
4 - 6 juliVrijbuiterweekenduitslag
15 - 17 augBenelux Kampioenschappenuitslag
29 - 31 augRhederlaag Wedstrijdenuitslag
12 - 14 septNaBraassemuitslag
18 - 21 septOpen Dutch National Championshipuitslag
3 - 5 oktWijnmaand Evenementuitslag
24 - 26 oktHoutskool Evenementuitslag
7 - 8 novWinterkampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2008 



Easter Regatta 2008 (21 - 24 maart 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Tjebbe Swart545211
2Armand de la Rie537642
3Elaine Turner4522725
4Pieter Jelle Jongejans553734
5Sijbrand Jongejans541853
6Peter van Santen5601266
7Eddy Boon5351578
8Jan ten Hoeve4921697
9Peer van Agt55819811
10Dave Doorenbosch54819109
11Gilles de Combe552211110
12Olav Kerssemakers126241212
13Hans van Eijk5632713DNS

terug


Rhederlaag Openingswedstrijden (11 - 13 april 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Tjebbe Swart5453213111
2Anton Kok55722.7432224
3Gerard Post55623.4126632
4Jacques Metaal55027.4341483
5Peer van Agt55848.4674375
6Klaas de Vries53156.4567856
7Jan ten Hoeve49273DNSDNS5948
8Gilles de Combe55273781371110
9Jan Arends2368091010131011
10Yme Bosma555811098111513
11Peter Jansen51187DNSDNS111097
12Eddy Boon53589.7DNSDNS91669
13Maarten van den Broek55190DNFDNS1251212
14Peter Otto451928519191318
15Tjard Meursing442961111161216DNS
16Rob Burg4211107DNSDNS14141415
17Ton van Everdingen388111DNSDNS15151714
18Anja Koldewijn456120DNSDNS18181816
19Hedser Dijkstra374120DNSDNS17171917

terug


Klasse Evenement Alkmaar (9 - 11 mei 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Tjebbe Swart5456112121
2Armand de la Rie53719257OCS32
3Jacques Metaal55020534744
4Ron Groenhart565283954107
5Marleen Gaillard512316106388
6Johan Geenen547314813676
7Sijbrand Jongejans5413210211299
8Peter van Santen56033DNC418614
9Gerard Post5363411118OCS13
10Klaas de Vries5313697105511
11Michiel de Bruin5463776391212
12Pieter Jelle Jongejans553458129OCS115
13Ton van Eck54362121316111610
14Rob van Straten53962131412101513
15Jaap Atema56973181518121315
16Gilles de Combe55273141619131416
17Jan Arends23679151815141718
18Yme Bosma55587171917161819
19Pieter Kasteleijn52391161714DNCDNCDNC
20Marten Niessink48595DNCDNCDNC151917
21Rob Burg42111051920OCSDNCDNCDNC

terug


Sails & Music (16 - 18 mei 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok5570112111
2Peer van Agt55812221223
3Jan Arends23628.1339432
4Anja Koldewijn45651.7557565
5Peter Otto45153.7DNCDNC3754
6Rob Thonus55554.14663DNCDNC
7Ton van Everdingen38858.46456DNCDNC
8Jac Elferink45758.7774DNC76
9Els Sas4426589884DNC
10Hedser Dijkstra3748098DNCDNCDNCDNC

terug


VoorBraassem (16 - 18 mei 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Tjebbe Swart5456112421
2Elaine Turner452221.7443116
3Edwin Oosterbaan537295211272
4Sijbrand Jongejans54136.73542125
5Claar van der Does54945.19711333
6Jacques Metaal55051.1286667
7Pieter Jelle Jongejans55352.7735598
8Marleen Gaillard51269811127411
9Thedor Pauw53377119981012
10Rob van Straten539831212714139
11Gerard Post56384DNCDNCDNC1054
12Klaas de Vries53191.76108DNCDNCDNC
13Gilles de Combe5529213DNF1391413
14Jaap Atema569921614DNC111110
15Peter van Santen53693.710610DNCDNCDNC
16Marten Niessink485108DNCDNCDNC138DNS
17Pieter Kasteleijn523110151314DNCDNCDNC
18Hans van Eijk56312014DNFDNCDNCDNCDNC

terug


Inland Championship (13 - 15 juni 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
14Tjebbe Swart545644258
35Armand de la Rie53711446662
39Pieter Jelle Jongejans553122393449
53Sijbrand Jongejans541158424175
54Elaine Turner4522162453681

terug


Nations Cup 2008 (27 - 30 juni 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1David McGregor48327111111OCS11
2Tony Cooper492313222222132
3Jacques Metaal55025474434353
4Sijbrand Jongejans54140DNF565557107
5Rob Wilder48364211956129445
6Claar van der Does5494661079DNF102210
7Johan Geenen547461069863OCS68
8Pieter Jelle Jongejans55350DNF887711686
9Elaine Turner4522563433107DNCDNCDNC
10Peter van Santen560609121111413OCS94
11Michael Hardie488865511101298101413
12Gilles de Combe55271813121386121612
13Thedor Pauw533109714DNS101412DNCDNCDNC
14Jan Arends210117DNCDNCDNC211715111314
15Ton van Eck543119DNCDNCDNC1411DNC511DNC
16Ron Groenhart565121DNCDNCDNC19DNCDNC879
17Jaap Atema569136DNCDNCDNCDNCDNCDNC91211
18Hedser Dijkstra374142DNCDNCDNC18DNCDNC141715
19Anja Koldewijn388144DNCDNCDNC22DNCDNC131516
20Rob Thonus236148DNCDNC131615DNCDNCDNCDNC
21Rob Burg4211149DNCDNCDNC151614DNCDNCDNC
22Tjebbe Swart545159DNF3DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC
23Marten Niessink485163DNCDNCDNC2013DNCDNCDNCDNC
24Peter Otto451173DNCDNCDNC17DNCDNCDNCDNCDNC
25Peter Jansen511182DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


Vrijbuiterweekend (4 - 6 juli 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Eddy Boon53551211
2Michiel de Bruin54683122
3Jaap Atema569132434
4Bert Vastenburg542184545
5Hans van Eijk563225DNCDNC3
6Pieter Jelle Jongejans55324DNC3DNCDNC

terug


Benelux Kampioenschappen (15 - 17 aug 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Jacques Metaal5501044711
2Armand de la Rie53711312323
3Claar van der Does54914215611
4Pieter Jelle Jongejans55320174158
5Elaine Turner4522231317145
6Peer van Agt558251156317
7Gerard Post566288101582
8Johan Geenen54728513977
9Sijbrand Jongejans541291620256
10Marleen Gaillard51236123111012
11Gilles de Combe5443671612134
12Ron Groenhart56537152101213
13Thedor Pauw5334061114915
14Eddy Boon53540106131118
15Dave Doorenbosch54846171481410
16Ton van Eck5435998DNSDNSDNS
17Bert Vastenburg54259189161816
18Hans van Eijk56361201817179
19Pieter Kasteleijn523671919181614
20Jaap Atema569711415DNSDNSDNS

terug


Rhederlaag Wedstrijden (29 - 31 aug 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Peer van Agt55817.4233612
2Gilles de Combe54419.7724321
3Jacques Metaal550271112DNCDNS
4Anton Kok55740.73421DNSDNS
5Jaap Atema56949.74811843
6Jan Arends45651.4556964
7Peter Jansen51152.166753DNS
8Rob Thonus23661.71075786
9Ton van Everdingen38862810845DSQ
10Anja Koldewijn388719991277
11Peter Otto45179DNS121211105
12Rob Burg4211791213101098
13Bas Weijman4779011151414129
14Hedser Dijkstra374941314131311OCS
15Yme Bosma555113DNS11DNSDNSDNSDNS

terug


NaBraassem (12 - 14 sept 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Claar van der Does54917.4236132
2Armand de la Rie53721165421
3Ron Groenhart565361092514
4Jacques Metaal55036.71171345
5Peter van Santen56043.7419856
6Gilles de Combe55246.1753763
7Marleen Gaillard51249.71224687
8Pieter Jelle Jongejans55360.7610102108
9Ton van Eck5436813411979
10Elaine Turner452275.7388DNSDNSDNS
11Jaap Atema56988141312109DNS
12Sijbrand Jongejans54190511DNSDNSDNSDNS
13Thedor Pauw533908OCS7DNSDNSDNS
14Marten Niessink4859491213DNSDNSDNS

terug


Open Dutch National Championship (18 - 21 sept 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1Peerke Kortekaas546256192519101
2Andy Davis485728261512674OCS
3Armand de la Rie537351351510437OCS
4Andrew Fox4748381142433261025
5Chris Brown48614183615731559
6Jacques Metaal55047122348119834
7Geoff Henstridge47315425739612116DNS
8Peter van Santen5605512012331722512
9Mike Hobin49276110167162014293
10Daniel Goodman4735672122482424228
11Bob Taylor4907723131910951715OCS
12Ron Groenhart565757910241815111211
13Peer van Agt5587920102212410231112
14Johan Geenen5479051125211617131810
15Elaine Turner4522911414162521720137
16Gilles de Combe54498302631191284623
17Marleen Gaillard512992718137132121216
18Thedor Pauw533999191722151916815
19Pieter Jelle Jongejans5531052388181423271717
20Mark Lee460610615212029231351418
21Kevan Gibb4870128429186253214DNFDNS
22Klaas de Vries531130171521342618281914
23Sijbrand Jongejans541132291729132216192322
24Eddy Boon535136162223143030183113
25Ton van Eck543144243326171922262016
26Johan de Ruijter54015918251111424012DNSDNS
27Robbie Wilson46701671928DNSOCS1116DNSDNS
28Nigel Orkney479017733122720322033DNSDNS
29Peter Jansen5111852224282635282237OCS
30Jan Arends5187322714362835372724
31Jaap Atema569189263033404125292620
32Dave Doorenbosch548208343732373427OCS2519
33Joep Niermeijer413221313535423633302829
34Rob van Straten539225283634384329363428
35Bert Vastenburg542226363138323931313927
36Yme Bosma555227353940233334413825
37Pieter Kasteleijn5232303938303124384230OCS
38Hans Naus515235404037412936392430
39Lex Rijnink4273240DNSDNSDNS304037322921
40Hans van Eijk563242373236353741403332
41Anja Koldewijn388264DNF3439394544383634
42Ton Vos178265384141454439354031
43Henk Jongejans536269DNCDNCDNC433842343526
44Edwin Oosterbaan545287DNSDNS527OCSDNSDNSDNSDNS
45Peter Otto451310DNSDNSDNS2827DNSDNSDNSDNS
46Marten Niessink485320DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS3233
47Rob Thonus236322DNSDNSDNS443143DNSDNSDNS

terug


Wijnmaand Evenement (3 - 5 okt 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Gerard Post5663111
2Sijbrand Jongejans5418332
3Gilles de Combe5441222DNC
4Pieter Jelle Jongejans55312444
5Johan Geenen54716763
6Hans Arends58817575
7Elaine Turner45221965DNC

terug


Houtskool Evenement (24 - 26 okt 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Tjebbe Swart54553131
2Armand de la Rie53774218
3Sijbrand Jongejans4522116823
4Jacques Metaal550127382
5Peter van Santen560122557
6Elaine Turner5411417610
7Claar van der Does549145645
8Eddy Boon535218976
9Pieter Jelle Jongejans553289109DNF
10Hans van Eijk563341811149
11Gerard Post56637104DNCDNC
12Rene Middelweerd56238151211DNC
13Ton van Eck5434411DNC10DNC
14Jan Arends55945131715DNC
15Peter Otto45146201313DNC
16Ton Stout50747191612DNC
17Bert Vastenburg542491214DNCDNF
18Pieter Kasteleijn52350DNCDNCDNC4
19Hans Naus51551171816DNC
20Ton Vos178541615DNCDNC
21Denis Oosterman47357211917DNC
22Lex Rijnink42736014DNCDNCDNC

terug


Winterkampioenschap (7 - 8 nov 2008)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Tjebbe Swart54531311
2Gerard Post56672154
3Armand de la Rie53773522
4Jacques Metaal55010424DNS
5Sijbrand Jongejans541105433
6Hans van Eijk563209776
7Pieter Kasteleijn523227897
8Eddy Boon535236611DNF
9Bert Vastenburg5422610989
10Jan Arends55927811138
11Bob Heineke53528DNSDNS65
12Ton van Everdingen40631111010DNS
13Ron Groenhart38839DNCDNC1210
14Denis Oosterman4734612DNFDNSDNS
14Lex Rijnink427346DNF12DNSDNS
15Anja Koldewijn3884713DNFDNSDNS

terug