Home - Uitslagen 2009Printen 

2008 - 2009 - 2010

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2009. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
10 - 13 aprilIntl. Easter Regattauitslag
24 - 26 aprilMKE Voorjaarwedstrijdenuitslag
15 - 17 meiVoorBraassemuitslag
12 - 14 juniMKE Belterwiedeuitslag
3 - 5 juliMKE Workumuitslag
3 - 5 juliVrijbuiterWeekend 
1 - 7 augNations Cupuitslag
14 - 16 augBenelux Kampioenschappenuitslag
4 - 6 septRhederlaag Wedstrijdenuitslag
11 - 13 septNaBraassemuitslag
24 - 27 septOpen Dutch National Championshipuitslag
9 - 11 oktHoutskooluitslag
31 okt - 1 novSnertrace 
6 - 7 novWinter Kampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2009 



Intl. Easter Regatta (10 - 13 april 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Peter van Santen56092421
2Claar van der Does549103133
3Marleen Gaillard5122352115
4Gilles de Combe544244947
5Jacques Metaal5502861372
6Armand de la Rie53729136DNS
7Eddy Boon5353112856
8Jaap Atema5693291184
9Anton Kok574371071DNS
10Jan Arends572428510DNS
11Bert Vastenburg54243111598
12Pieter Kasteleijn5234715101210
13Pieter Jelle Jongejans5535176DNSDNS
14Anja Koldewijn55958141213DNS
15Peter Lodewijkx45660DSQ161411
16Hans van Eijk563611617DNS9
17Michiel de Bruin546651314DNSDNS
18Dave Doorenbosch54876DNSDNSDNSDNS

terug


MKE Voorjaarwedstrijden (24 - 26 april 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Claar van der Does549711523
2Jacques Metaal550722212
3Gilles de Combe5521454145
4Marleen Gaillard5121645671
5Armand de la Rie537183636DNS
6Jan Arends5722168934
7Jaap Atema5692577756
8Anton Kok57426834DNSDNS
9Anja Koldewijn55935109DNS97
10Ton van Eck5433591088DNS

terug


VoorBraassem (15 - 17 mei 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Jacques Metaal5506312211
2Gilles de Combe54411.7121342
3Claar van der Does54929.7544134
4Marleen Gaillard51242.1237665
5Jaap Atema56957.7DNF5645DNS
6Bert Vastenburg54259.7778883
7Gerard Post56667DNCDNCDNC52DNS
8Pieter Jelle Jongejans55367.4863DNSDNSDNS
9Ton van Eck54367.46DNFDNS776
10Thedor Pauw53368485DNSDNSDNS
11Marten Niessink48579DNCDNCDNC997

terug


MKE Belterwiede (12 - 14 juni 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Jacques Metaal550512131
2Claar van der Does549723212
3Johan Geenen5471294323
4Jan Arends5721681546
5Jaap Atema5691635464
6Bert Vastenburg54220411655
7Peter Jansen51131667OCSDNS
8Karel Witteveen100133588DNFDNS
9Yme Bosma55533DNS10977
10Anja Koldewijn559351091088
11Marten Niessink4853877DNSDNSDNS

terug


MKE Workum (3 - 5 juli 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Armand de la Rie5375121111
2Jacques Metaal55011212337
3Claar van der Does54917434274
4Gilles de Combe54421353646
5Jaap Atema56922645463
6Jan Arends55926566555
7Anja Koldewijn55938789788
8Johan Geenen54743DNCDNCDNCDNC22
9Peter Otto451479988DNSDNS
10Hedser Dijkstra37447101010999
11Ton van Eck54348877DNSDNSDNS
12Bas Weijman47758DNC1111DNF10DNS

terug


VrijbuiterWeekend (3 - 5 juli 2009)

NrNaamZeilnrPunten123
1Eddy Boon5354112
2Bert Vastenburg5427223
3Pieter Kasteleijn52310334
4Rene Middelweerd5621845DNS
5Peter Lodewijkx57119DNCDNC1
6Harold Camphuis5642056DNS
7Hans van Eijk56322DNC4DNS
8Robert Lodewijkx45623DNCDNC5

terug


Nations Cup (1 - 7 aug 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
31Gilles de Combe544187381733302724454718
39Pieter Jelle Jongejans553227232230403638415938

terug


Benelux Kampioenschappen (14 - 16 aug 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Armand de la Rie537112213151
2Jacques Metaal55012184232
3Marleen Gaillard57018441368
4Johan Geenen547195336212
5Gilles de Combe544243710545
6Jaap Atema5692712527113
7Claar van der Does5492811194123
8Thedor Pauw53341868109DNF
9Michiel de Bruin5464391516874
10Ron Groenhart56544DNS1179116
11Klaas de Vries53145109111187
12Dave Doorenbosch548527105171614
13Jan Arends572526126151316
14Pieter Kasteleijn52359151612121010
15Ton van Eck54368131414161711
16Hans van Eijk5636917171514149
17Bert Vastenburg542701413DNF131515
18Bas Weijman7871618171818DNS

terug


Rhederlaag Wedstrijden (4 - 6 sept 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok57413.71134110
2Marleen Gaillard57019.7372124
3Gilles de Combe54437.7441765
4Peter Wanders57539.17261233
5Claar van der Does54940.71434852
6Norbert Zonneveld57344.72573714
7Klaas de Vries531471098541
8Jaap Atema56957DNC105288
9Jan Arends57274.788920146
10Rob Thonus2368313111411117
11Lex Rijnink4273875DNCDNC999
12Maarten van den Broek55189912101513DNC
13Ton van Everdingen40693111512102115
14Yme Bosma555101121411142022
15Eddy Boon535106.46613DNCDNCDNC
16Hedser Dijkstra576108151315DNC1718
17Peter Jansen511112.7DNCDNCDNC61213
18Pieter Kasteleijn523116DNCDNCDNC131011
19Wim Borrias500117DNC1717191816
20Bas Weijman7125DNCDNCDNC161512
21Jac Elferink457125DNCDNC16171620
22Andre Soffers456132161618DNSDNSDNS
23Emile Duisterwinkel388140DNCDNCDNC182317
24Peter Otto451146DNCDNCDNCDNC1919
25Krzysztof Wagenaar7151DNCDNCDNCDNC2221

terug


NaBraassem (11 - 13 sept 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Marleen Gaillard5705111111
2Jacques Metaal55012235322
3Pieter Jelle Jongejans55321326746
4Elaine Turner452221644834
5Jaap Atema5692755359DNS
6Peter van Santen560297710285
7Claar van der Does54930DNCDNC2453
8Jan Arends5724581071010DNS
9Ton van Eck5434846DNS1111DNS
10Anja Koldewijn5595499812DNSDNS
11Bas Weijman7591089DNSDNSDNS
12Marc Fluttert512591111111313DNS
13Pieter Kasteleijn52360DNCDNCDNC66OCS
14Marten Niessink48569DNCDNCDNC912DNS
15Lex Rijnink427371DNCDNCDNCDNC7DNF

terug


Open Dutch National Championship (24 - 27 sept 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Peerke Kortekaas5601511341117DSQ
2Daniel Goodman47351771273822
3Chris Brown4983182121234315
4Jacques Metaal550285103914236
5Vanda Jowett462035OCS49286493
6Armand de la Rie5373765135858DNC
7Andrew Fox50214423761057269
8Steve Denison488447DNS1782101764
9Mark Lee460653132DNC41162117
10Marleen Gaillard570613671317212015
11Gilles de Combe54467OCS15522716168
12Kevan Gibb487067101410301391116
13Elaine Turner4522711582527219423
14Eddy Boon5357114111462428521
15Peter Wanders57572129161518141210
16Johan Geenen54775221819122015101
17Jaap Atema56976428188191215OCS
18Frans Sas5571111132261912353013
19Pieter Jelle Jongejans5531112629241416133218
20Klaas de Vries5311162731231123301814
21Ron Groenhart56511725201518152524DNC
22Patrick Burns49461191626221630203819
23Ferdinand Costerman Boodt5121231725322522102824
24Bruce Deppe5040125DNS22212921112327
25Nigel Orkney47901261923292128221922
26Norbert Zonneveld573127OCS16114033231331
27Jan Arends5721281827283225241420
28Jonathan Jowett46651302133352429271712
29Thedor Pauw533138DNCDNCDNC17933227
30Dave Doorenbosch5481573119383427262529
31Claar van der Does54916082120DNCDNCDNCDNC11
32Robbie Wilson5006163931DNCDNCDNCDNCDNC
33Peter Fryer46161752039313731343326
34Pieter Kasteleijn523177243030352632DNC38
35Karel Witteveen491178OCS3417413218DNF36
36Ton van Eck543181OCS362726362927DNC
37Rob Thonus505184353539203831DNF25
38Hans van Eijk5631922924363339383535
39Yme Bosma5552003238342337393639
40Bert Vastenburg542204OCS37333634363728
41Anja Koldewijn5592052840373835373930
42Hans Naus5152163341403141423140
43Douwe Sas4572223443423943413432
44Ton Vos1782273042414240434034
45Hedser Dijkstra576237DNCDNCDNC4342402933
46Lex Rijnink4273287DNCDNFDNCDNFDNCDNCDNC37

terug


Houtskool (9 - 11 okt 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Jacques Metaal55031111
2Pieter Jelle Jongejans5536222DNS
3Gilles de Combe54498432
4Jaap Atema569105343
5Bert Vastenburg542143675
6Jan Arends572156564
7Eddy Boon535214710DNS
8Pieter Kasteleijn52325988DNS
9Ton Vos1783010119DNS
10Lex Rijnink42733179DNSDNS
11Robert Lodewijkx45632111011DNS
12Peter Lodewijkx57135DNSDNS5DNS
13Peter Otto451391212DNSDNS
14Hans van Eijk56345DNSDNSDNSDNS

terug


Snertrace (31 okt - 1 nov 2009)

NrNaamZeilnrPunten123
1Peer van Agt5583111
2Dave Doorenbosch5487322
3Hans Naus51510244
4Rob Burg421111533
5Maarten van den Broek551164DNSDNS

terug


Winter Kampioenschap (6 - 7 nov 2009)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Jacques Metaal5507214
2Marleen Gaillard5708323
3Peter van Santen56011146
4Claar van der Does54911632
5Sijbrand Jongejans54114455
6Gilles de Combe54418567
7Pieter Jelle Jongejans553247710
8Jaap Atema56931101011
9Klaas de Vries5313213118
10Jan Arends572331599
11Eddy Boon5353616812
12Bert Vastenburg5423681414
13Elaine Turner4522389DNF1
14Ton van Eck54342111813
15Pieter Kasteleijn52343121516
16Dave Doorenbosch54844141317
17Hans van Eijk56349191218
18Anja Koldewijn55954182115
19Hedser Dijkstra37455171622
20Bas Weijman756201719
21Hendrik Battiau53661212020
22Peter Otto45167222223
23Huub de Haas51468DNF1921
24Denis Oosterman47370232324

terug