Home - Uitslagen 2010Printen 

2009 - 2010 - 2011

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2010. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
2 - 5 aprilInt Easter Regattaverslag
16 - 18 aprilOpenings wedstrijdenuitslag
30 april - 2 meiKE Medemblik, Spring Regattauitslag
7 - 9 meiVoorBraassemuitslag
7 - 9 meiSail&Musicuitslag
21 - 23 meiGoudse Zeilweekuitslag
11 - 13 juniKE Belterwiedeuitslag
25 - 27 juniMKE Workumuitslag
2 - 4 juliVrijbuiterweekenduitslag
19 - 23 juliNations Cup 2010uitslag
13 - 15 augBenelux kampioenschappenuitslag
2 - 5 septOpen Dutch National Championshipuitslag
17 - 19 septNaBraassemuitslag
1 - 3 oktHoutskool evenementuitslag
1 - 3 oktRhederlaag Sluitingswedstrijden 
15 - 17 oktGP van Den Boschuitslag
5 - 6 novWinter Kampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2010 



Int Easter Regatta (2 - 5 april 2010)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Marleen Gaillard57091234111
2Ron Groenhart5651610421324
3Pieter Jelle Jongejans55322381523DNF
4Jan Arends572238172553
5Jaap Atema569274343867
6Bert Vastenburg542386686776
7Michiel de Bruin546492557DNSDNSDNS
8Norbert Zonneveld57349576124DNSDNS
9Peter Lodewijkx57152DNSDNS119692
10Pieter Kasteleijn5236199DNSDNSDNS85
11Hans van Eijk563641111DNSDNSDNS48
12Anja Koldewijn574657101211DNS10DNS
13Robert Lodewijkx45676DNSDNS1010DNS11DNS
14Rene Middelweerd56277DNSDNS98DNSDNSDNS

terug


Openings wedstrijden (16 - 18 april 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok574102411118
2Peter Wanders575161144425
3Jaap Atema5692510352582
4Jan Arends5722642135843
5Norbert Zonneveld57339118372910
6Ton van Everdingen4064481069957
7Douwe Sas55745979106134
8Anja Koldewijn5594913621331512
9Krzysztof Wagenaar5055612167316315
10Bas Weijman75651511814711
11Jaq. Elferink5786171314671414
12Rob Thonus236641612161211121
13Rob Hartman492731414DNC1415106
14Yme Bosma555791517811121716
15Hedser Dijkstra576841791216171813
16Ton van Eck5438731110DNCDNCDNCDNC
17Huub de Haer38887DNCDNCDNC1510119
18Gerrit Wust58591181815DNC136DNC
19Klaas de Vries5319565DNCDNCDNCDNCDNC
20Andre Soffers4561171919DNCDNCDNC16DNC

terug


KE Medemblik, Spring Regatta (30 april - 2 mei 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Armand de la Rie5376321
2Gilles de Combe5449153
3Claar van der Does5499234
4Marleen Gaillard57012417
5Pieter Jelle Jongejans55312642
6Jaap Atema56919568
7Peter van Santen56021786
8Jan Arends57222895
9Ton van Eck543261079
10Gerrit Wust5852991010

terug


VoorBraassem (7 - 9 mei 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Marleen Gaillard5700111
2Gilles de Combe54414224
3Thedor Pauw53322.7642
4Peter van Santen51223.7435
5Pieter Jelle Jongejans55326.43OCS3
6Marten Niessink48531.7556
7Gerrit Wust58537.7767
8Ton Vos17845DNSDNSDNS

terug


Sail&Music (7 - 9 mei 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok5746114112
2Jaap Atema56915231637
3Jan Arends57218526551
4Eddy Boon535254410863
5Anja Koldewijn55926655289
6Hedser Dijkstra57633987774
7Hans Naus515367929912
8Rob Hartman492391063101110
9Pieter Kasteleijn52340DNSDNSDNS345
10Bas Weijman743117912106
11Peter Jansen51149DNCDNCDNC1128
12Peter Wanders575493DNSDNS4DNSDNS
13Krzysztof Wagenaar505498108131211

terug


Goudse Zeilweek (21 - 23 mei 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Tjebbe Swart5457121142
2Jacques Metaal5508213311
3Armand de la Rie53717534273
4Gilles de Combe54420346454
5Jan Arends57221462636
6Jaap Atema56926758725
7Anja Koldewijn55935675998
8Eddy Boon53536OCS875610
9Pieter Kasteleijn52345810108109
10Gerrit Wust5855099910DNSDNS
11Klaas de Vries53154DNSDNSDNSDNS87

terug


KE Belterwiede (11 - 13 juni 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Claar van der Does5495111111
2Jaap Atema56916582423
3Karel Witteveen100119466234
4Willem Gijzen5823061093OCS2
5Remco Ruinemans583341138788
6Saskia Bak37438101110567
7Johan Geenen54741225DNSDNSDNS
8Anton Kok57446743DNSDNSDNS
9Jan Arends57247357DNSDNSDNS
10Marten Niessink48549DNCDNCDNC656
11Hedser Dijkstra57650DNCDNCDNC945
12Bert Vastenburg54251874DNSDNSDNS
13Willem de Vos4765312121210910
14Alice Doze17556DNCDNCDNC879
15Anja Koldewijn559619911DNCDNCDNC

terug


MKE Workum (25 - 27 juni 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Marleen Gaillard5708111415
2Claar van der Does54913232333
3Anton Kok57415925152
4Jaap Atema56921856271
5Ron Groenhart56523693644
6Klaas de Vries53126769526
7Johan Geenen5473058476DNS
8Jan Arends57235447OCS8DNS
9Ferdinand Costerman Boodt584453108DNSDNSDNS
10Bert Vastenburg54247107108DNSDNS
11Anja Koldewijn55947111111997

terug


Vrijbuiterweekend (2 - 4 juli 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Jaap Atema5697142
2Willem Gijzen58212651
3Pieter Jelle Jongejans55312363
4Peter Lodewijkx57113814
5Eddy Boon53513436
6Jan Arends57217287
7Jack Kamminga580201325
8Anja Koldewijn55921579
9Robert Lodewijkx4563171212
10Bert Vastenburg54232121010
11Pieter Kasteleijn5233415118
12Yme Bosma55534101311
13Huub de Haas5143891613
14Hedser Dijkstra57639111414
15Hans van Eijk5634016915
16Marinus Middelweerd562491415DNS
17Pieta van Dishoeck58152191716
18Denis Oosterman47352171817
19Harold Camphuis564571819DNS

terug


Nations Cup 2010 (19 - 23 juli 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345678910
1Paul Ellis5024152633321121
2Geoff Henstridge47311537211113212
3Alister Morley4747277316535334
4Roger Tushingham49533194622545133
5Vanda Jowett510256187114141141019
6Rob Wilder5041648526871288812
7Armand de la Rie537674141271511611115
8Mark Lee51307252944331015DNF23
9Stephen Chiverton50787761214922202DNS410
10Marleen Gaillard570851611712162216969
11Pieter Jelle Jongejans55387211011517101512718
12Johan Geenen5479211OCS2810671818913
13Rob Mosedale4695100202125171113971211
14Alastair Raynard502810424325211341310DNC14
15Roger Lumby478310828181030926146187
16Bob Taylor510410919118192382516526
17Klaas de Vries5311211716191531157231517
18Mike Wilky47721242717222210620DNS198
19Jonathan Jowett51021281815416192417221722
20Jaap Atema5691281524211881712172120
21Jan Arends57212814202714251619131616
22Bob Mosedale49141482531302612921261415
23Claar van der Does5491481019132018272321DNC24
24Roger Smith460115412221628201829192225
25Peter van Santen5601552323202730232614206
26Tom Langford49571621392913262127DNS24DSQ
27John Silver404020134131825323030282829
28Gerrit Wust58520235332434271922292721
29David Downs2132209303433242429242025DNS
30Rob Thonus23620926293129212528243027
31Anja Koldewijn55922022263423343134302628
32Andrew Potts433922233282333352831252331
33Yme Bosma55524031253235333232272932
34John Nixon42352412927153128DNSDNSDNSDNSDNS
35Ros Downs453224832303532293433313130
36Marc Fluttert51227436353636363535323233

terug


Benelux kampioenschappen (13 - 15 aug 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1
1Gerard Post54611
2Sijbrand Jongejans54122
3Peter van Santen56033
4Gilles de Combe54444
5Marleen Gaillard57055
6Gerrit Wust58510DNF
6Jaap Atema56910DNF
6Marc Fluttert51210DNF
7Hendrik Battiau53610DNS

terug


Open Dutch National Championship (2 - 5 sept 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1David Sword510325274OCS4102212
2Marleen Gaillard5703041125241249
3Pete Mitchell511540317321211196
4Dave Mitchell5122405291699820
5Jack Kamminga58045234309613218
6Johan Geenen54747698187115610
7Kevan Gibb4870507814224314214
8Andrew Fox5021522410324529334
9Pieter Jelle Jongejans553541711201525857
10Peter van Santen56055101713121810181
11Jacques Metaal5505712142674561211
12Claar van der Does54962116101182222115
13Gilles de Combe544701419513111341017
14Norbert Zonneveld57375816122131228915
15Armand de la Rie53781DNS5110252857OCS
16Keith Milroy51201039181681418202321
17Jan Arends572111212917221311112018
18Ferdinand Costerman Boodt5841181712246172030DSQ22
19Bruce Deppe5040123252615173610181424
20Peter Lodewijkx57112813271991819232927
21Patrick Burns510612929132914233271528
22Thedor Pauw533134DNCDNCDNC15121617263
23Jaap Atema569137261528312023241712
24Klaas de Vries531139192522231631211326
25Karel Witteveen491141222225163415162725
26Anja Koldewijn55914718282719297403319
27Peter Jansen51116016376DNS2236DNS3013
28Eddy Boon535161232418262714293532
29Willem Gijzen582173DNCDNCDNC281917262216
30Remco Ruinemans583185202135273941252433
31Pieter Kasteleijn523190152321363327353736
32Yme Bosma555200303220342630373131
33Ton van Eck543203DNCDNCDNC352826191634
34Gerrit Wust5852052836302531DNS273430
35Bert Vastenburg542210333423393233322829
36Rob Thonus5792193230313237353425DNS
37Hedser Dijkstra576223343332294034383823
38Robert Lodewijkx456226312036383039333938
39Marten Niessink4852483538DNSDNSDNS24393235
40Hans Naus5152543635333742OCS364037
41Marc Fluttert512258373134333840DNSDNSDNS
42Michiel de Bruin546292DNCDNCDNCDNCDNCDNC3136DNS
43Lex Rijnink546292DNCDNCDNC403537DNSDNSDNS
44Ollo Steenhuizen539296DNCDNCDNC41413841DNFDNS

terug


NaBraassem (17 - 19 sept 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Gilles de Combe5448.7251311
2Pieter Jelle Jongejans55312312222
3Marleen Gaillard54919.413314DNS
4Johan Geenen54734.742453DNS
5Pieter Kasteleijn52353.4675873
6Ton van Eck5436378DNF45DNS
7Gerrit Wust58563.186668DNS
8Peter van Santen56065.754DNFDNS6DNS
9Marc Fluttert5127199779DNS
10Marten Niessink48585DNCDNCDNC910DNS
11Ollo Steenhuizen53990DNFDNSDNSDNSDNSDNS

terug


Houtskool evenement (1 - 3 okt 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Claar van der Does549521171
2Gilles de Combe54412321025
3Pieter Jelle Jongejans55316643310
4Armand de la Rie537181OCS584
5Marleen Gaillard5121948267
6Gerard Post56320811912
7Ron Groenhart56523116458
8Peter Lodewijkx571265371115
9Eddy Boon535319101593
10Ton van Eck543361296149
11Willem Gijzen5823810781313
12Pieter Kasteleijn52341131413411
13Bert Vastenburg54241175121212
14Jaap Atema569437DNSDNS106
15Ton Vos178591417161514
16Rene Middelweerd56261151214DNSDNS
17Robert Lodewijkx456651613DNS16DNS
18Andre Francois3661815DNS1716
19Afra van Aken490767DNF1611DNSDNF

terug


Rhederlaag Sluitingswedstrijden (1 - 3 okt 2010)

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok57471112211
2Norbert Zonneveld573112224122
3Hedser Dijkstra576314447597
4Ton van Everdingen388337995444
5Jan Arends57235335110DNSDNS
6Rob Hartman49239666966DNC
7Eric de Vos4064439578788
8Anja Koldewijn5594458369DNSDNS
9Yme Bosma5554787831110DNS
10Rutger van Goethem149DNCDNCDNC12335
11Huub de Haer38853DNCDNCDNC11853
12Andre Soffers45668DNCDNCDNC10127DNS

terug


GP van Den Bosch (15 - 17 okt 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Gilles de Combe5447311221
2Claar van der Does549922DNS113
3Dave Doorenbosch54817642344
4Ton van Eck543221DNSDNS432
5Hans Naus51526DNS74555
6Pieter Kasteleijn52337733DNSDNSDNS
7Jaap Atema5694655DNSDNSDNSDNS
8Hans van Eijk5635086DNSDNSDNSDNS
9Peer van Agt558524DNFDNFDNSDNSDNS

terug


Winter Kampioenschap (5 - 6 nov 2010)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Tjebbe Swart5458323
2Claar van der Does549132110
3Armand de la Rie53714752
4Jack Kamminga58016169
5Jan Arends57217494
6Klaas de Vries531279126
7Jaap Atema569312137
8Willem Gijzen58232111011
9Marleen Gaillard512346DSQ1
10Peter Lodewijkx5713616713
11Sijbrand Jongejans541375DSQ5
12Gilles de Combe5443984DNF
13Anja Koldewijn5594419817
14Peter Jansen5114510DSQ8
15Hans van Eijk56345131814
16Ton Vos17847171416
17Ton van Eck543501211DNF
18Pieter Kasteleijn52351201912
19Ferdinand Costerman Boodt584541413DNF
20Bert Vastenburg54254241515
21Hedser Dijkstra57657231618
22Dave Doorenbosch548621817DNF
23Pieta van Dishoeck5816915DSQDNF
24Jan Snoek535692220DNF
25Jan Willem Bos534742621DNF
26Afra van Aken4907742522DNF

terug