Home - Uitslagen 2011Printen 

2010 - 2011 - 2012

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2011. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
7 - 9 aprilRhederlaag Openingswedstrijden 
22 - 25 april* Easter Regattauitslag
13 - 15 mei* Sails & Musicuitslag
3 - 5 juni* Kleine Sneekweekenduitslag
17 - 19 juniSummer Regattauitslag
1 - 3 juliVrijbuiterweekenduitslag
12 - 14 aug* Benelux Kampioenschappenuitslag
1 - 4 septONK / Dutch Open 2011uitslag
16 - 18 sept* NaBraassemuitslag
22 - 23 oktBelgisch Klasse Kampioenschapuitslag
4 - 5 novWinterkampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2011 



Rhederlaag Openingswedstrijden (7 - 9 april 2011)

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok57464111111
2Jan Arends572161734332
3Rutger van Goethem236169222253
4Anja Koldewijn559268593424
5Rob Thonus57932234DNS64DNS
6Hedser Dijkstra576367467775
7Jac Elferink45738697556DNS
8Norbert Zonneveld57355385DNSDNSDNSDNS
9Ton van Everdingen38858568DNSDNSDNSDNS
10Krzysztof Wagenaar767DNCDNCDNC69DNSDNS
11Huub de Haer38868DNCDNCDNC88DNSDNS
12Eric de Vos406478DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


* Easter Regatta (22 - 25 april 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart54510312OCS112
2Marleen Gaillard570255561545
3Ron Groenhart5652812566813
4Jacques Metaal550314310312101
5Claar van der Does58736124811373
6Willem Gijzen58237297541610
7Jaap Atema5894216DNS19826
8Armand de la Rie537568DNS3OCS298
9Peter Bos54756101214810124
10Gilles de Combe544577101513DNS57
11Jack Kamminga58058613114131511
12Peter Lodewijkx57163914131014314
13Sijbrand Jongejans54169138419DNS1312
14Pieter Jelle Jongejans553781161712DNS6DNS
15Mike Kamminga56980DNSDNS12791115
16Bert Vastenburg542801911161416149
17Remco Ruinemans5838314161827DNFDNS
18Gerard Post58892157915DNS20DNS
19Wout van der Meer20410723202116151916
20Pieter Kasteleijn5231111819191811DNSDNS
21Eddy Boon53512117152017DNSDNSDNS
22Robert Lodewijkx45612220172220DNS17DNS
23Eelco van Oosten49714321DNSDNSDNSDNS18DNS
24Rene Middelweerd5621442218DNSDNSDNSDNSDNS
25Harold Camphuis5641492421DNSDNSDNSDNSDNS

terug


* Sails & Music (13 - 15 mei 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart54512DSQ322122
2Anton Kok574162413433
3Gerard Post588191135366
4Gilles de Combe544206561DNF11
5Jaap Atema5893671398255
6Frans Sas5573787107744
7Jan Arends572384886578
8Willem Gijzen582455974DNF812
9Douwe Sas575531010139897
10Bert Vastenburg54256DSQ115129109
11Hedser Dijkstra576709121514131111
12Claar van der Does58772324DNSDNSDNSDNS
13Klaas de Vries53175DSQ611106DNSDNS
14Eric de Vos40648711151417151715
15Ton van Everdingen40689DNCDNCDNC11141210
16Jac Elferink57889DSQ141216DNS1313
17Yme Bosma55596DNCDNCDNC13111614
18Rob Hartman492104DNCDNCDNC151214DNF
19Peter Jansen511109DNCDNCDNCDNC1015DNC
20Tobias de Haer388120DNCDNCDNC18DNF18DNC

terug


* Kleine Sneekweekend (3 - 5 juni 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Jacques Metaal5509324
2Claar van der Does58710271
3Jaap Atema58912453
4Eddy Boon53514716
5Eric van Staten54715537
6Jan Arends57215645
7Marleen Gaillard570161DNF2
8Pieter Kasteleijn52322868
9Peter Jansen511359DNCDNC
10Anja Koldewijn55935DNFDNC9
11Marc Fluttert51236DSQDNC10
12Lex Rijnink59039DNFDNCDNC

terug


Summer Regatta (17 - 19 juni 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Claar van der Does587011
2Peter van Santen5608.732
3Pieter Jelle Jongejans55313.743
4Gerard Post588222DNF
5Ton Vos17838DNFDNS

terug


Vrijbuiterweekend (1 - 3 juli 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does58762112
2Mike Kamminga569101531
3Ron Groenhart565155343
4Willem Gijzen582208264
5Jaap Atema589204655
6Jacques Metaal55028342DNF
7Eddy Boon5353110777
8Peter Lodewijkx5713278116
9Hans van Eijk56342151089
10Huub de Haas51443169108
11Eric van Staten547499129DNF
12Robert Lodewijkx45658121413DNS
13Pieter Kasteleijn52359615DNSDNS
14Eelco van Oosten4976111DNS12DNS
15Marinus Middelweerd562621311DNSDNS
16Harold Camphuis564651413DNSDNS
17Lex Rijnink59076DNCDNCDNCDNC
17Armand de la Rie53776DNCDNCDNCDNC

terug


* Benelux Kampioenschappen (12 - 14 aug 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Armand de la Rie5375131111
2Jaap Atema58913453222
3Claar van der Does58713222344
4Gerard Post58814314533
5Ton van Eck54328DNS66655
6Klaas de Vries53129677466
7Casper van Mierlo50034545DNSDNSDNS
8Hendrik Battiau5363978DNS77DNS
9Wim Decaluwe517448DNSDNS88DNS

terug


ONK / Dutch Open 2011 (1 - 4 sept 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1Andy Davis519810113222131
2Richard Adams51761232131110118
3Mike Kamminga56938552122712166
4Mark Lee51303864643247227
5Armand de la Rie537412OCS107658OCS3
6Claar van der Does5874476755911105
7Jack Kamminga5804820155103103219
8Marleen Gaillard570559111430817472
9Gilles de Combe5445841411131981544
10Peter van Santen56065183131241561413
11Jaap Atema58967111212811691710
12Pieter Jelle Jongejans5536815101715931498
13Jacques Metaal5506814782571313119
14Ron Groenhart565811081635141452014
15Willem Gijzen582902325417211221915
16Andy Fox5213928232616161817512
17Johan Geenen546107131320311516331317
18Ferdinand Costerman Boodt584123161615DNSDNSDNS18611
19Eddy Boon53512517229231221232123
20Gerard Post5851301292163011DNSDNSDNS
21Ton Vos5861312219221134261912DNS
22Norbert Zonneveld573144211818221832292720
23Thedor Pauw533152DNCDNCDNC141722221521
24Huub de Haas55815429172524373025826
25Peter Jansen51115926272391320DNSDNSDNS
26Ton van Eck543165DNCDNCDNC181029201829
27Klaas de Vries531170242927332925242516
28Lex Rijnink590171272128192833302424
29Rob Thonus579178343219272735213022
30Marten Niessink4851832826DNS292524322625
31Hans Naus515185352429213519313130
32Pieter Kasteleijn52318730373320DNS37162328
33Eric van Staten547189192032262031DNSDNSDNS
34Hedser Dijkstra576199363430392428282827
35Bert Vastenburg542206253324342623DNSDNSDNS
36Saskia Bak374208323634283327272932
37Marc Fluttert512215333031323636263231
38Eelco van Oosten4972423128DNS3723DNSDNSDNSDNS
39Jack Voorbrood524251373535383134DNSDNSDNS
40Ollo Steenhuizen5392693831DNS36DNSDNSDNSDNSDNS

terug


* NaBraassem (16 - 18 sept 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Claar van der Does587731217
2Peter van Santen560812923
3Gilles de Combe544973141
4Tjebbe Swart5451225OCS32
5Marleen Gaillard5701957384
6Pieter Jelle Jongejans5531948456
7Jaap Atema5892164DNS65
8Peerke Kortekaas459291065108
9Ton van Eck543358108910
10Bert Vastenburg542369117119
11Thedor Pauw533441196DNSDNS
12Arnold Jippes447461313101211
13Marc Fluttert512511412121413
14Wout van der Meer2045412OCS1113DNS
15Ton Vos58655DNCDNCDNC712
16Jack Voorbrood5246915DNSDNSDNSDNS
17Jan Willem Bos53472DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Belgisch Klasse Kampioenschap (22 - 23 okt 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Mike Kamminga56931121
2Jaap Atema58974232
3Dennis Hughes495193815
4Ferdinand Costerman Boodt584122773
5Peter Lodewijkx5711310364
6Eddy Boon535156549
7Robert Lodewijkx456219957
8Lex Rijnink5902176118
9Jack Kamminga588231148DNF
10Hendrik Battiau5362381096
11Pieter Kasteleijn523265111011
12Wim Decaluwe5263612121212
13Kevin Vanden Abeele25838DNCDNCDNC10

terug


Winterkampioenschap (4 - 5 nov 2011)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Marleen Gaillard570642
2Ferdinand Costerman Boodt58412111
3Sijbrand Jongejans5411293
4Ton van Eck5431257
5Jan Arends5721376
6Armand de la Rie53714113
7Claar van der Does5871569
8Jaap Atema58917125
9Peter van Santen56021138
10Michiel Rutgers53523320
11Bert Vastenburg54224204
12Hans van Eijk56326818
13Ton Vos58627225
14Peter Lodewijkx571271017
15Willem Gijzen582281612
16Huub de Haas514291415
17Eric van Staten547312110
18Rene Middelweerd562311714
19Jacques Metaal550342311
20Lex Rijnink590341816
21Jack Voorbrood524361521
22Pieter Kasteleijn523432419
23Anja Koldewijn559431924
24Hedser Dijkstra576482226
25Jan Willem Bos534482523
26Arnold Jippes447492722
27Denis Oosterman473532627
28Afra van Aken49075728DNF

terug