Home - Uitslagen 2012Printen 

2011 - 2012 - 2013

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2012. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
6 - 9 aprilEaster Regattauitslag
13 - 15 aprilOpeningswedstrijdenuitslag
3 - 6 meiNations Cup 2012results
16 - 20 mei* Kleine Sneekweekuitslag
25 - 27 meiGoudse Zeilweekenduitslag
8 - 10 juni* Summer Regattainschr
22 - 24 juni* KE Uitgeestuitslag
6 - 8 juliVrijbuiterweekenduitslag
20 - 22 juliLoosdrechtweekenduitslag
17 - 19 aug* Benelux Kampioenschappenuitslag
31 aug - 2 sept* Rhederlaag wedstrijdenuitslag
6 - 9 septONK 2012uitslag
5 - 7 oktHoutskool Cupuitslag
20 - 21 oktBeker van BelgiŽuitslag
2 - 3 novWinterkampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2012 



Easter Regatta (6 - 9 april 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart54581111531
2Gilles de Combe5442241258212
3Norbert Zonneveld5732433186363
4Armand de la Rie527349229786
5Reggie Feltkamp591365912262DNS
6Peerke Kortekaas45940164944127
7Claar van der Does58740261716844
8Jacques Metaal550481284121275
9Peter van Santen560551716718159
10Bert Vastenburg5425814716513118
11Marleen Gaillard570596531010DNSDNS
12Jaap Atema58963813615181011
13Willem Gijzen582697111079DNSDNS
14Eddy Boon535811010111411DNSDNS
15Huub de Haas514821922191114910
16Klaas de Vries53186151413316DNSDNS
17Eric van Staten54794111582015DNSDNS
18Robert Lodewijkx546104211915191713DNS
19Arnold Jippes2341172218201319DNSDNS
20Peter Lodewijkx5711202321141720DNSDNS
21Rene Middelweerd5621301317DNSDNSDNSDNSDNS
22Harold Camphuis5641402020DNSDNSDNSDNSDNS
23Ferdinand Costerman Boodt58414318DNFDNFDNSDNSDNSDNS
24Cees Leenheer1146DNFDNS21DNSDNSDNSDNS

terug


Openingswedstrijden (13 - 15 april 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok57493123111
2Jaap Atema5892664DNS7333
3Andries de Muijnck5652823124DNSDNS
4Jan Arends572307749642
5Norbert Zonneveld5733141111122DSQ
6Frans Sas557421234DNSDNSDNS
7Hedser Dijkstra5764799988DNS4
8Reggie Feltkamp591541210655DNSDNS
9Yme Bosma555581381011106DNS
10Remco Ruinemans583608581211DNSDNS
11Eric de Vos406461151412695DNS
12Anja Koldewijn5596356713DNSDNSDNS
13Ton van Everdingen4067611DNSDNS107DNSDNS
14Arnold Jippes2348014135DNSDNSDNSDNS
15Peter Jansen51183101213DNSDNSDNSDNS

terug


Nations Cup 2012 (3 - 6 mei 2012)
results

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Michael Sims5302813211111
2David McGregor52931651134232
3Geoff Henstridge529820192622323
4Kevan Gibb487026213443454
5David Sword510342107385DNS45
6Armand de la Rie5375238101081167
7Claar van der Does58761125141261079
8Gilles de Combe54464416115227156
9Jacques Metaal550722617126109810
10Andries de Muijnck565781620911761415
11Reggie Feltkamp59181714161512DNS98
12Rob Mosedale4695838919139141119
13Keith Milroy51208523112271651014
14Marleen Gaillard5709013620221381218
15Vanda Jowett512698141552118DNS1312
16Jonathan Jowett51021091710212411122216
17Peter van Santen5601171125131415182521
18Sijbrand Jongejans5411212221151917152113
19Eddy Boon535123642617DNFDNS1817
20Pieter Jelle Jongejans5531232026182021171611
21Bob Mosedale4914125912292619162023
22Bert Vastenburg5421401830251620132622
23Mike Kamminga588161211881826DNSDNSDNS
24Huub de Haas5541632419242523DNS2325
25Norbert Zonneveld573165DNCDNCDNC914DNS1720
26Arnold Jippes2341772829282925192424
27Jaap Atema589181DNF27723DNSDNS19DNS
28Jack Kamminga5801862523172724DNSDNSDNS
29Ton Vos58621127282328DNFDNSDNSDNS
30Patrick Burns5107214DNC223030DNSDNS27DNS
31Remco Ruinemans583220292427DNFDNSDNSDNSDNS
32Ross Lonsdale518422515DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS
33Wim Decaluwe526241DNCDNCDNC31DNFDNSDNSDNS
34Cees Leenheer1245DNFDNFDNCDNSDNSDNSDNSDNS

terug


* Kleine Sneekweek (16 - 20 mei 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Reggie Feltkamp5913111
2Jaap Atema5896222
3Bert Vastenburg54210343
4Remco Ruinemans58311434
5Yme Bosma55516565
6Hedser Dijkstra57618756
7Arnold Jippes23420677
8Marten Niessink48527DNCDNCDNF

terug


Goudse Zeilweekend (25 - 27 mei 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Jacques Metaal55071123111
2Norbert Zonneveld573123212223
3Jaap Atema589142331332

terug


* Summer Regatta (8 - 10 juni 2012)
inschr

NrNaamZeilnrPunten12345
1Tjebbe Swart5458.732411
2Claar van der Does58726.724356
3Norbert Zonneveld57330.413679
4Gilles de Combe54446418DNFDNS
5Pieter Jelle Jongejans55350.7DNS5968
6Armand de la Rie53754DNCDNC1342
7Jacques Metaal55055.7DNCDNC737
8Reggie Feltkamp59156DNCDNC1524
10Marleen Gaillard57057.7DNCDNC5123
10Remco Ruinemans58357DNCDNC11110
11Peter van Santen56066DNCDNC1285
12Mark Wildenberg58267DNCDNC21414
13Huub de Haas55474DNCDNC101012
14Jaap Atema58976DNCDNC14911
15Ton Vos58681DNCDNC111513
16Marten Niessink48586DNCDNC161315
17Peter Jansen52796DNCDNCDNFDNFDNF

terug


* KE Uitgeest (22 - 24 juni 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Norbert Zonneveld573811231
2Andries de Muijnck56519DNF2122
3Eddy Boon535234DNF313
4Eric van Staten5474224DNFDNSDNS
5Arnold Jippes23445DNFDNSDNS54
6Tjebbe Swart54551DNF3DNSDNSDNS
7Jacques Metaal550513DNSDNSDNSDNS
8Pieter Jelle Jongejans55352DNCDNCDNC4DNF
9Mark Wildenberg58260DNFDNSDNSDNSDNS
9Jaap Atema58960DNFDNSDNSDNSDNF
9Pieter Kasteleijn52360DNFDNSDNSDNSDNS

terug


Vrijbuiterweekend (6 - 8 juli 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Tjebbe Swart5453111
2Armand de la Rie5376222
3Jaap Atema58915483
4Jacques Metaal55015366
5Huub de Haas55419649
6Eddy Boon5352310310
7Bert Vastenburg54224798
8Robert Lodewijkx5462611114
9Mark Wildenberg5822651011
10Norbert Zonneveld573288155
11Pieter Jelle Jongejans553289514
12Frans Sas557342077
13Pieter Kasteleijn52339151212
14Arnold Jippes23446171415
15Eric van Staten5474813DNF13
16Lex Rijnink590491413DNS
17Rene Middelweerd56249161716
18Ton van Eck543501216DNS
19Harold Camphuis564581818DNS
20Marten Niessink48561DNSDNS17
21Pieta van Dishoeck5816319DNFDNS

terug


Loosdrechtweekend (20 - 22 juli 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Reggie Feltkamp591312
2Jaap Atema589431
3Ron Groenhart523624
4Yme Bosma5551183
5Jan Arends5721147
6Pieter Kasteleijn5631275
7Arnold Jippes2341266
8Lex Rijnink590155DNS
9Anja Koldewijn55920DNFDNS

terug


* Benelux Kampioenschappen (17 - 19 aug 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Marleen Gaillard57011151225
2Claar van der Does587113210141
3Gilles de Combe544141012713
4Reggie Feltkamp59122433884
5Andries de Muijnck56525DNC77452
6Jacques Metaal55027564666
7Armand de la Rie53727286577
8Jaap Atema589326451198
9Klaas de Vries531377993109
10Mark Wildenberg5823881189310
11Ton van Eck543559101110DNSDNS
12Marc Fluttert51258121212DNF1111
13Hendrik Battiau536611113131212DNS
14Wim Decaluwe52666131414DNF1312

terug


* Rhederlaag wedstrijden (31 aug - 2 sept 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Jaap Atema589177223DNF12
2Norbert Zonneveld573171742244
3Ferdinand Costerman Boodt5841821165131
4Reggie Feltkamp5912210531625
5Jan Arends572243174556
6Jac Elferink5783951096973
7Anja Koldewijn5594799119488
8Hedser Dijkstra576481381283107
9Rob Thonus57958121510786DNC
10Ton van Everdingen406631112DNF101299
11Yme Bosma555681513131471110
12Peter Jansen51174845DNCDNCDNCDNC
13Eddy Boon53575468DNCDNCDNCDNC
14Anton Kok574806161DNCDNCDNCDNC
15Timo Duisterwinkel485DNCDNCDNC13101311
16Eric de Vos406486DNCDNCDNC11131212
17Maarten Jansen489861614141211DNCDNC
18Krzysztof Wagenaar50593143DNFDNCDNCDNCDNC

terug


ONK 2012 (6 - 9 sept 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart5451412161013
2Marleen Gaillard5701854231131
3Claar van der Does5872041041452
4Armand de la Rie53722213141105
5Mike Kamminga56933871123211
6Norbert Zonneveld573506917111284
7Jan Arends57264115151291222
8Niek van Griethuysen57565101191313159
9Reggie Feltkamp5916816361719207
10Jack Kamminga5806813141982568
11Jacques Metaal55070181914514712
12Peter van Santen56073176121822416
13Pieter Jelle Jongejans55381142383121321
14Jaap Atema589841212104232823
15Andries de Muijnck56585917252551415
16Eddy Boon535907181810172620
17Robert Lodewijkx5469535332291696
18Thedor Pauw533102242877262513
19Anton Kok5741031585198DNFDNS
20Ton van Eck54311220252316201914
21Bob Heineke56311332013227OCSDNS
22Johan Geenen711928241632151719
23Ton Vos58612240162921271118
24Huub de Haas55412427152826183310
25Eric van Staten54713826322015301631
26Bert Vastenburg54213829213023311817
27Remco Ruinemans58315419132742293828
28Mark Wildenberg58215625363127631DNS
29Peter Lodewijkx57115921262133343226
30Arnold Jippes23416123223430322133
31Pieter Kasteleijn52316722303340282727
32Peter Jansen511168363826242123DNS
33Anja Koldewijn55917230352434332229
34Lex Rijnink59018431OCSDNS28242924
35Hedser Dijkstra57619632343839362432
36Yme Bosma55520134313636353530
37Afra van Aken490721439293738413734
38Charly Fillet521223DNCDNCDNC29393425
39Marten Niessink4852293739DNS354030DNS
40Rene Middelweerd562239332735DNSDNSDNSDNS
41Cees Leenheer12424140DNS43443935
42Marc Fluttert512242DNCDNCDNC37373636
43Hendrik Battiau536250DNCDNCDNC2038DNSDNS
44Olaf Calis520251383732DSQDNSDNSDNS
45Harold Camphuis564271DNCDNCDNC444340DNS
46Tim Timmermans569275DNCDNCDNC4142DNSDNS
47Elisa Dijkhuis492281DNF41DNSDNSDNSDNSDNS

terug


Houtskool Cup (5 - 7 okt 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Armand de la Rie53742211
2Claar van der Does58771337
3Tjebbe Swart545831174
4Reggie Feltkamp5911145152
5Gilles de Combe544149473
6Jacques Metaal55015762DNS
7Johan Geenen5471861648
8Ferdinand Costerman Boodt5841958126
9Norbert Zonneveld57326107911
10Jaap Atema58927810119
11Eddy Boon535281111612
12Bert Vastenburg542331691410
13Mark Wildenberg5823414DSQ515
14Robert Lodewijkx5463715131014
15Marleen Gaillard57039DNSDNS85
16Pieter Kasteleijn5233913151313
17Ton Vos58640121216DNS
18Rene Middelweerd562571714DNSDNS
19Marc Fluttert51260DNSDNS1816
20Afra van Aken490778DNSDNSDNSDNS
20Lex Rijnink59078DNSDNSDNSDNS
20Peter Lodewijkx57178DNSDNSDNSDNS
20Pieter Jelle Jongejans55378DNSDNSDNSDNS
20Tim Timmermans56978DNSDNSDNSDNS

terug


Beker van BelgiŽ (20 - 21 okt 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Ferdinand Costerman Boodt584412111
2Gilles de Combe5441041243
3Mark Wildenberg5821033322
4Eddy Boon5351525535
5Hendrik Battiau5362064467
6Alex Dujardin5362056654
7Wim Decaluwe5262777776

terug


Winterkampioenschap (2 - 3 nov 2012)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does587113251
2Marleen Gaillard570131822
3Jan Arends572145315
4Gilles de Combe544212784
5Anja Koldewijn5592212136
6Jaap Atema5892891243
7Norbert Zonneveld5733161177
8Peter Jansen51138810128
9Rob Thonus579397410DNS
10Mark Wildenberg582421151412
11Armand de la Rie537444DNF139
12Bert Vastenburg54244139913
13Ton van Eck54348DSQ66DSQ
14Eric de Vos40645015141110
15Hedser Dijkstra5765314131511
16Marc Fluttert5126316161714
17Emile Duisterwinkel3886317151615

terug