Home - Uitslagen 2013Printen 

2012 - 2013 - 2014

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2013. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
29 maart - 1 aprilEaster RegattaVerslag
12 - 14 aprilOpeningswedstrijdenVerslag
2 - 5 meiSpring cup (int)Results
10 - 12 meiKleine Sneekweek (end)Verslag
24 - 26 meiSails & MusicVerslag
7 - 9 juniSummer RegattaUitslag
21 - 23 juniMidzomerkampioenschapUitslag
5 - 7 juliVrijbuiterweekendUitslag
23 juli - 3 augSneek Bikkel Prijs Uitslag
2 - 8 augSneekweekUitslag
15 - 18 augAlkmaar OpenUitslag
16 - 18 augBeneluxUitslag
16 - 17 augAlkmaar Open SPRINTUitslag
12 - 15 septONK 2013Result
4 - 6 oktHoutskoolVerslag
8 - 9 novWinterkampioenschapuitslag
 Jaarprijs 2013 



Easter Regatta (29 maart - 1 april 2013)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Mike Kamminga588133313321
2Gilles de Combe544152131454
3Reggie Feltkamp591161445232
4Jacques Metaal550174222616
5Norbert Zonneveld594305554865
6Jack Kamminga580368687177
7Casper van Mierlo50038DNS996743
8Mark Wildenberg5824578785DNSDNS
9Jaap Atema58945676998DNS

terug


Openingswedstrijden (12 - 14 april 2013)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok59582125111
2Gilles de Combe544184263522
3Reggie Feltkamp591201318636
4Norbert Zonneveld5942161241343
5Jan Arends5722931052478
6Ferdinand Costerman Boodt584295676255
7Douwe Sas557481014119864
8Andries de Muijnck5654974349DNCDNC
9Hedser Dijkstra5766314111314799
10Jaap Atema58964999161110DNC
11Yme Bosma555661616121010117
12Peter Jansen51167DNC8107128DNC
13Rober Jan Noordhof56778121515DNC141210
14Peter Wanders57589878DNCDNCDNCDNC
15Ton van Everdingen329951517141215DNCDNC
16Anja Koldewijn55910013516DNCDNCDNCDNC
17Timo Duisterwinkel4101DNCDNCDNC15161412
18Afra van Aken4907103DNCDNCDNC13DNF1311
19Jack Voorbrood524105DNCDNCDNC111315DNC
20Rob Thonus5791121113DNCDNCDNCDNCDNC
21Bart Morrien4571231718DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Spring cup (int) (2 - 5 mei 2013)
Results

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Chris Brown467217151611212
2Claar van der Does5872421837713
3Kevan Gibb487034922444149
4Ian Hopwood5384353771251110
5Tom Lonsdale4729385961033132
6Andries de Muijnck5653974456DNC85
7Gilles de Combe544401163752611
8Peter van Santen560526391610DNC44
9Reggie Feltkamp591611011589DNC315
10Norbert Zonneveld594641281228DNC166
11Marleen Gaillard570718101111DNCDNC58
12Mark Wildenberg5828014131512126914
13Pieter Jelle Jongejans55382DNCDNCDNC911DNC71
14Jaap Atema5898713141015DNCDNC107
15Patrick Burns510789412131714DNC1217
16Eddy Boon53592151514141381513
17Roel Bakker58311416DNCDNC1315DNCDNC16

terug


Kleine Sneekweek (end) (10 - 12 mei 2013)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Reggie Feltkamp5913111
2Jaap Atema5898332
3Casper van Mierlo5009423
4Bert Vastenburg54211245
5Hedser Dijkstra57615654
6Arnold Jippes234205DNF6
7Marten Niessink4852276DNC
8Yme Bosma55527DNCDNCDNC

terug


Sails & Music (24 - 26 mei 2013)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok59572131111
2Gilles de Combe544101512222
3Jan Arends572203363335
4Roel Bakker583285454694
5Hedser Dijkstra5763891378446
6Eric de Vos40644310895777
7Jac Elferink457486715695DNC
8Harris Visser489551215127888
9Rob Thonus57964DNCDNCDNC10563
10Timo Duisterwinkel465141413910109
11Peter Jansen51177764DNCDNCDNCDNC
12Ferdinand Costerman Boodt58484DNC22DNCDNCDNCDNC
13Yme Bosma5558981110DNCDNCDNCDNC
14Michel Visser37689111911DNCDNCDNCDNC
15Ton van Everdingen329924DNC8DNCDNCDNCDNC
16Anja Koldewijn55999131214DNCDNCDNCDNC
17Hans Naus515110DNC10DNCDNCDNCDNCDNC
18Roel den Herder388120DNFDNFDNFDNFDNFDNFDNF
18Jack Voorbrood524120DNFDNFDNFDNFDNFDNFDNF

terug


Summer Regatta (7 - 9 juni 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Gilles de Combe5443115112
2Reggie Feltkamp59122.7422324
3Norbert Zonneveld59423.1283233
4Claar van der Does58723.7361541
5Jacques Metaal55050.1634776
6Marleen Gaillard57056.79510655
7Roel Bakker5836611118487
8Thedor Pauw53380749DNCDNCDNC
9Pieter Jelle Jongejans55380.7596DNCDNCDNC
10Marc Fluttert51282.71414151069
11Peter van Santen560861077DNCDNCDNC
12Ton Vos58686DNCDNC14998
13Rober Jan Noordhof567881310118DNCDNC
14Arnold Jippes2349581312DNCDNCDNC
15Marten Niessink48599121213DNCDNCDNC

terug


Midzomerkampioenschap (21 - 23 juni 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Andries de Muijnck56514.423431
2Reggie Feltkamp59122DNCDNC212
3Roel Bakker5832651644
4Gilles de Combe54426.46612DNC
5Casper van Mierlo50029.434853
6Eddy Boon53531425DNC5
7Bert Vastenburg54243.47DNC376
8Arnold Jippes2345185788
9Huub de Haas55455.7DNCDNC967

terug


Vrijbuiterweekend (5 - 7 juli 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does58781223
2Mike Kamminga588103115
3Gilles de Combe544175381
4Robert Wit511278658
5Reggie Feltkamp59129104132
6Jaap Atema5893367119
7Jan Arends57235416411
8Robert Lodewijkx54639913314
9Pieter Jelle Jongejans553402DNC76
10Eddy Boon535441114127
11Norbert Zonneveld5944579DNS4
12Casper van Mierlo500451651410
13Anja Koldewijn559491212916
14Pieter Kasteleijn523511381812
15Huub de Haas5545415101613
16Ton Vos5865914151515
17Rober Jan Noordhof5676417111917
18Ferdinand Costerman Boodt58481DNSDNS6DNF
19Marinus Middelweerd56282201720DNS
20Ton van Eck54385DNSDNS10DNS
21Bart van Aggele473861818DNSDNS
22Roel Bakker58392DNSDNS17DNS
23Harold Camphuis5649221DNS21DNS
24Joris Heerkens5739419DNSDNSDNS

terug


Sneek Bikkel Prijs (23 juli - 3 aug 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Mike Kamminga5881011222DNF2
2Arnold Jippes8186531135
3Jack Kamminga596234343547
4Eddy Boon53526221DNCDNC54
5Casper van Mierlo50029345DNCDNC23
6Reggie Feltkamp59134DNCDNCDNC4411
7Roel den Herder38846DNCDNCDNC5368
8Marten Lubach49648DNC7766DNF10
9Afra van Aken490753566DNCDNCDNCDNC
10Lex Rijnink59066DNCDNCDNCDNCDNCDNF6
11Alex van het Zand47369DNCDNCDNCDNCDNCDNF9

terug


Sneekweek (2 - 8 aug 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Reggie Feltkamp5918113DSQ12
2Norbert Zonneveld59414341DSQ24
3Jan Arends57220DNC64145
4Casper van Mierlo50026278396
5Jaap Atema58933DNF52DSQ33
6Jack Kamminga5803571262DNC8
7Arnold Jippes23437497DSQ89
8Hans Beekhoven551459141156DNC
9Lex Rijnink59052DNF1010DNC57
10Joris Heerkens5735510169DSQ1010
11Hedser Dijkstra57658DNF155DSQ711
12Mike Kamminga58864DNF3DNCDNCDNC1
13Alex van het Zand47365DNF18DNF41112
14Pieter Jelle Jongejans5536752DNCDNCDNCDNC
15Eddy Boon5357688DNCDNCDNCDNC
16Mark Wildenberg58277611DNCDNCDNCDNC
17Pieter Kasteleijn523841113DNCDNCDNCDNC
18Roel den Herder388891217DNCDNCDNCDNC
19Marten Lubach49699DNF19DNCDNCDNCDNC

terug


Alkmaar Open (15 - 18 aug 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Reggie Feltkamp59161112111
2Pieter Jelle Jongejans553153237322
3Andries de Muijnck5652173242OCS3
4Pieter Kasteleijn523224641544
5Eric van Staten54727546543DNC
6Rober Jan Noordhof5673225587DNC5
7Lex Rijnink5904667DNS3DNSDNCDNC
8Solo Promotieboot473528DNSDNS68DNCDNC
9Marten Niessink48556DNCDNCDNCDNC6DNCDNC

terug


Benelux (16 - 18 aug 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Gilles de Combe544412111
2Peter van Santen5601051243
3Johan Geenen71263432
4Mark Wildenberg5821325524
5Jacques Metaal55022443DNSDNS
6Jaap Atema5893136DNSDNSDNS
7Marc Fluttert51232876DNSDNS
8Hendrik Battiau5363879DNSDNSDNS
9Cees Leenheer141DNS8DNSDNSDNS
10Marleen Gaillard57044DNSDNSDNSDNSDNS

terug


Alkmaar Open SPRINT (16 - 17 aug 2013)
Uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Pieter Kasteleijn5238224
2Reggie Feltkamp59111OCS11
3Lex Rijnink59011155
4Andries de Muijnck56515OCS33
5Eric van Staten54718OCS72
6Solo Promotieboot47319388
7Pieter Jelle Jongejans55319OCS46
8Rober Jan Noordhof56722OCS67

terug


ONK 2013 (12 - 15 sept 2013)
Result

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Andy Tunnicliffe5340812213411
2Michael Sims5302821121162
3Casper van Mierlo580311411355846
4Mike Kamminga5883416951225310
5Mark Lee51303585DNF962105
6Ian Hopwood5384354617491157
7Kevan Gibb53993961383101293
8Peerke Kortekaas406445732310132184
9Andy Fox5398521310771613213
10Niek van Griethuysen575555169148OCS712
11Gilles de Combe5445821191011410149
12Reggie Feltkamp59159187661491719
13Norbert Zonneveld594731712151512OCS118
14Andy Friar539785344811DNCDNCDNC
15Claar van der Does58787282024172031314
16Pieter Jelle Jongejans5538892213DNS15182211
17Marleen Gaillard57089151525181861817
18Leo Meijaard572991221DNF273071616
19Jan Arends5991101017223832241522
20Eddy Boon5351102214112226221927
21Peter van Santen5601232727202025162915
22Frans Sas5571312424181624253026
23Mark Wildenberg5821324035261921232320
24Jacques Metaal550133191821137DNCDNCDNC
25Jaap Atema58913620342724DNF1912DNC
26Huub de Haas5581492525362331312421
27Ferdinand Costerman Boodt598150362819DNCDNF152725
28Patrick Burns543015326333125172628DNC
29Peter Jansen52715523263231DNF1726DNC
30Johan Geenen7158DNCDNCDNC2823142018
31Arnold Jippes81583229292627282523
32Thedor Pauw533171DNCDNCDNC2922202124
33Bert Vastenburg5421794247303429273128
34Mark Kalf473185413212DNF36OCS3232
35Roel den Herder3881973341373534333329
36Andries de Muijnck56519811814DNFDNCDNCDNCDNC
37Hedser Dijkstra5762043537393935323530
38Pieter Kasteleijn5232072923164539DNCDNCDNC
39Roel Bakker5832134531333019DNCDNCDNC
40Joris Heerkens5732194343383340OCS3431
41Lex Rijnink59022730382821DNFDNCDNCDNC
42Marten Niessink4852323436343637DNCDNCDNC
43Anja Koldewijn55923837403542DNC29DNFDNC
44Klaas de Vries5312433142DNF3228DNCDNCDNC
45Yme Bosma55525044394141DNC30DNFDNC
46Ton Vos5862614630DNF3738DNCDNCDNC
47Marc Fluttert5122663845DNF4033DNCDNCDNC
48Jack Voorbrood524285484442DNS41DNCDNCDNC
49Charly Fillet52129147484343DNFDNCDNCDNC
50Ted Bakker406293394940DNCDNFDNCDNCDNC
51Hans Naus51529349464444DNFOCSDNFDNC
52Cees Leenheer130450DNCDNCDNCDNC34DNCDNC
53John Daniels4040330DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC
53Afra van Aken561330DNCDNFDNFDNSDNFDNCDNCDNC

terug


Houtskool (4 - 6 okt 2013)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1
1Claar van der Does58711
2Marleen Gaillard57022
3Gilles de Combe54433
4Jaap Atema58944
5Huub de Haas55455
6Reggie Feltkamp59166
7Peerke Kortekaas406477
8Bert Vastenburg54288
9Eddy Boon53599
10Ton Vos5861010
11Joris Heerkens5731111
12Rene Middelweerd5621212
13Harold Camphuis5641313
14Johan Geenen715DSQ

terug


Winterkampioenschap (8 - 9 nov 2013)
uitslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Andries de Muijnck5654211
2Norbert Zonneveld5945122
3Jacques Metaal55012633
4Peerke Kortekaas406417359
5Sijbrand Jongejans54120947
6Johan Geenen722868
7Pieter Jelle Jongejans553237106
8Huub de Haas554265912
9Thedor Pauw53328DNF74
10Marleen Gaillard5702841113
11Gilles de Combe5442810810
12Claar van der Does5873114125
13Roel den Herder38838111314
14Marc Fluttert51239121611
15Bert Vastenburg54242131415
16Rober Jan Noordhof56746151516

terug