Home - Uitslagen 2014Printen 

2013 - 2014 - 2015

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2014. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
11 - 13 aprilOpeningswedstrijden (JP)verslag
18 - 21 aprilEaster regatta (JP)verslag
1 - 4 meiSpring cup (Solo, OK, FD, Contender: JP)verslag
23 - 25 meiSails & Musicverslag
30 mei - 1 juniKleine Sneekweek (weekend: JP)verslag
20 - 22 juniSummer Regatta (JP)verslag
7 - 11 juliNations Cup Gardameer Italie (JP)verslag
18 - 20 juliLoosdrecht weekend (JP)verslag
1 - 7 augSneekweek (JP)verslag
14 - 17 augAlkmaar Open (JP)verslag
28 - 31 augONK Sneek (JP)verslag
26 - 28 septWijnmaand Alkmaar (JP)verslag
3 - 5 oktHoutskoolverslag
18 - 19 oktStamppot wedstrijden (JP)verslag
7 - 8 novWinterkampioenschap (JP)lijst
 Jaarprijs 2014 



Openingswedstrijden (JP) (11 - 13 april 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart54515614121DNC
2Anton Kok59516821212DNC
3Reggie Feltkamp59122372334DNC
4Norbert Zonneveld59427465453DNC
5Jan Arends57231133710461
6Emile Duisterwinkel3883451287752
7Frans Sas5573574116873
8Jaap Atema589581139510DNCDNC
9Anja Koldewijn55962121414811107
10Ton van Everdingen329651615DNC99115
11Roel den Herder38869111610DNCDNC84
12Andries de Muijnck56570253DNCDNCDNCDNC
13Hedser Dijkstra576751717151113136
14Peter Jansen5117810913DNC6DNCDNC
15Ton van Eck543839101212DNCDNCDNC
16Yme Bosma55584DNCDNC161414128
17Huub de Haas554891586DNCDNCDNCDNC
18Mathijs van de Vrie60194DNCDNCDNC13129DNC
19Jack Voorbrood5241051411DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Easter regatta (JP) (18 - 21 april 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Tjebbe Swart545101125312
2Claar van der Does587165253231
3Andries de Muijnck565268932184
4Norbert Zonneveld594283461DNC77
5Marleen Gaillard570282698453
6Reggie Feltkamp5913310344DNC210
7Pieter Jelle Jongejans5535191287DNC69
8Peerke Kortekaas45962DNSDNS16DNC45
9Huub de Haas5546213101110810DNS
10Eddy Boon53564614795DNSDNS
11Johan Geenen767DNSDNS1011698
12Leo Meijaard5727245DNSDNSDNS116
13Arnold Jippes5817512812137DNSDNS
14Fred Grimm4738715161616DNS1311
15Joris Heerkens573101DNSDNS1314DNC1513
16Rene Middelweerd56210316151412DNSDNSDNS
17Ferdinand Costerman Boodt58410677DNSDNSDNSDNSDNS
18Harold Camphuis56411017171515DNSDNSDNS
19Jaap Atema5891141111DNSDNSDNSDNSDNS
20Cees Leenheer111518DNCDNSDNSDNS1414
21Marten Niessink485116DNSDNSDNSDNSDNS1212
22Bert Vastenburg5421191413DNCDNSDNSDNSDNS

terug


Spring cup (Solo, OK, FD, Contender: JP) (1 - 4 mei 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Gilles de Combe54414522424
2Andries de Muijnck565241DNCDNC251
3Armand de la Rie537272DNCDNC172
4Peerke Kortekaas45934DNCDNC11116
5Johan Geenen73663DNC1089
6Mark Wildenberg5823684DNC5910
7Norbert Zonneveld594363DNCDNC765
8Marleen Gaillard57039DNCDNCDNC333
9Roel den Herder3884071DNC91211
10Jaap Atema58949DNCDNCDNC847
11Eric van Staten54759DNCDNCDNC61112
12Huub de Haas55460DNCDNCDNC12108
13Pieter Jelle Jongejans553644DNCDNCDNCDNCDNC
14Eddy Boon53571DNCDNCDNCDNC1313

terug


Sails & Music (23 - 25 mei 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok5955111161
2Ferdinand Costerman Boodt584135221113
3Peerke Kortekaas45916385242
4Jan Arends57221694434
5Mark Wildenberg58227410DNC355
6Emile Duisterwinkel388287535108
7Anja Koldewijn559291067826
8Roel den Herder38835879677
9Peter Jansen51144111167DNF9
10Hedser Dijkstra576511512129810
11Yme Bosma5555414DNF1010911
12Huub de Haas55456938DNCDNCDNC
13Norbert Zonneveld5946024DNCDNCDNCDNC
14Paulus Reitsema57475121611DNCDNCDNC
15Ton van Everdingen329801313DNCDNCDNCDNC
16Bart Morrien45781DNC1413DNCDNCDNC
17Hans Leissner52781161514DNCDNCDNC

terug


Kleine Sneekweek (weekend: JP) (30 mei - 1 juni 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Claar van der Does5874211
2Tjebbe Swart5458332
3Marleen Gaillard5709153
4Peerke Kortekaas45916466
5Johan Geenen720695
6Armand de la Rie537211047
7Eddy Boon535229211
8Jaap Atema58922778
9Reggie Feltkamp59125889
10Arnold Jippes2342751012
11Gert-Henk Bakker5803012144
12Mark Wildenberg58232111110
13Bert Vastenburg54240141214
14Yme Bosma55544131516
15Marc Fluttert51245DNC1313
16Marten Lubach49649151717
17Melle Vroom44150DNF1615
18Dirk van der Zee59352161818

terug


Summer Regatta (JP) (20 - 22 juni 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Reggie Feltkamp591103143211
2Marleen Gaillard570161324613
3Tjebbe Swart5452022151110
4Peerke Kortekaas4592921151220
5Gilles de Combe5443415136636
6Jan Arends5993616520942
7Claar van der Does587387811797
8Peter van Santen56044184143519
9Thedor Pauw533441111711164
10Johan Geenen746591310159
11Andries de Muijnck565501912414128
12Mark Wildenberg582509610131412
13Pieter Jelle Jongejans553532310916135
14Norbert Zonneveld5945817188121011
15Arnold Jippes23466DNS24171573
16Bert Vastenburg5427214171881915
17Yme Bosma55572821DNF19816
18Mathijs van de Vrie60177131916171714
19Anja Koldewijn55983121621201817
20Marc Fluttert51284422191821DNS
21Ferdinand Costerman Boodt5848861515DNSDNSDNS
22Roel den Herder38894102012DNSDNSDNS
23Armand de la Rie537105207DNSDNSDNSDNS
24Marten Niessink48511822DNSDNSDNSDNS18
25Cees Leenheer11192423DNSDNS20DNS

terug


Nations Cup Gardameer Italie (JP) (7 - 11 juli 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Andy Couch54181213321117
2Charlie Cumbley538713312122210
3Michael Sims549127241044445
4Andy Tunnicliffe534030751733336
5Peter Mitchell550937826614951
6Chris Brown552845589858OCS2
7Tim Law5315473661116788
8David Mitchell536347671478694
9Ian Houston525683101119510131618
10Ian Hopwood538486159269912636
11Andy Friar539792910211317DNC1012
12Shane MacCarthy5302944174211327269
13Simon Jones546298131251811301128
14Gerard Post58599141681615DNC1515
15Gilles de Combe5441181922161219221317
16Shon Stockwell48491211213221527182516
17Iain McGregor5270133202533OCS751924
18Guy Mayger54611373915301012162034
19Peerke Kortekaas6031381631431721DNF73
20David Greening53011382621112218153325
21Reggie Feltkamp5911411724202832211714
22Andrew Fox53981472327401420112131
23Andries de Muijnck5651492830412016141229
24Keith Milroy54851651828283926233111
25Claar van der Does587172224372331321839
26Andrew Streeter5431177412323252824OCS13
27Ray Collins53091782740183122203426
28Mark Lee5130183114815473310OCS19
29Tony Sampson54161874732122925172745
30Roger Lumby5332189311842362319OCS20
31Steve Owen5087200331432243428OCS35
32Marleen Gaillard6002064026134036372232
33Pieter Jelle Jongejans5532112945491935253622
34Eddy Boon5352123237253029313233
35Chris Tooley49752215020383430263538
36Norbert Zonneveld594229211935262433OCSDNC
37Adrian Griffin53062392529373540294444
38Huub de Haas5542493741444838341441
39Simon Hill54232554438275037432442
40Peter van Santen5602573442363743384527
41Mark Wildenberg582262353350464136OCS21
42Peter Curl51672743844345648422840
43Arnold Jippes234278513431324746OCS37
44Bob Mosedale49142924347393342404948
45David Parkin52092974636535251494023
46Bart van Aggele5343034549544144354643
47Eric van Staten5473112439293839DNCDNCDNC
48Andrew Thompson51523235350474445484247
49Ken Twemlow54203256051574549473046
50Andrew Savell5303333DNCDNC2443DNCDNC2330
51Pieter Kasteleijn6043335252525150393851
52Joris Heerkens5733385558454946414854
53Hedser Dijkstra5763694955595752505353
54Will Loy11023763035DNC27DNCDNCDNCDNC
55Marinus Middelweerd56237754545558554457DNC
56Jaap Atema589384424646DNFDNCDNC37DNC
57Noel West550638563DNCDNC5354534150
58Yme Bosma55538558595855535250DNC
59Hans Beekhoven55139457536054DNCDNC4752
60Peter Olsen41253986460636056515256
61Marc Fluttert512401615656DNCDNF545449
62Ferdinand Costerman Boodt598410DNCDNCDNC42DNC4539DNC
63John Sheffield47084156663626157DNC5155
64Paul Kimmens514843248DNCDNCDNFDNCDNC29DNC
65Patrick Burns5507436625761DNCDNCDNC43DNC
66Edwin Lieferink4211444656164DNCDNCDNC5557
67Peter de Winter52044656DNC48DNFDNCDNC58DNC
68Duncan Peace4740456596251DNFDNCDNCDNCDNC
69Harold Camphuis564457DNCDNCDNC5958DNF56DNC
70Carl Sparwer459497DNFDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


Loosdrecht weekend (JP) (18 - 20 juli 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Peerke Kortekaas6033111
2Bert Vastenburg5428224
3Pieter Kasteleijn6049333
4Henk Wittenberg47312DNCDNC2

terug


Sneekweek (JP) (1 - 7 aug 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Peerke Kortekaas6037211214
2Paul Dijkstra54110422132
3Pieter Jelle Jongejans55316533641
4Arnold Jippes58119186453
5Norbert Zonneveld59420DNS45326
6Jaap Atema589233DNS4565
7Roel den Herder3883375777DNS
8Hans Beekhoven55139878DNS88
9Hedser Dijkstra5764310109897
10Leo Meijaard5725466DNSDNSDNSDNS
11Marten Lubach49657121210DNSDNS9
12Anja Koldewijn5596099DNCDNCDNCDNC
13Dirk van der Zee593641111DNCDNCDNCDNC

terug


Alkmaar Open (JP) (14 - 17 aug 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Reggie Feltkamp591631161
2Andries de Muijnck565924232
3Gerard Post585104231DNC
4Pieter Jelle Jongejans5531113453
5Mark Wildenberg5821857824
6Huub de Haas5542565777
7Arnold Jippes5812686686
8Johan Geenen7297859DNC
9Pieter Kasteleijn60439DNCDNCDNC45
10Peter Bosgraaf45851DNCDNF912DNC
11Eddy Boon53555DNCDNCDNC10DNC
12Marten Niessink48556DNCDNCDNC11DNC
13Joop Wuijts25258DNCDNCDNC13DNC
14Carl Sparwer45959DNCDNCDNC14DNC

terug


ONK Sneek (JP) (28 - 31 aug 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1David Sword5486202351211015
2Kevan Gibb5483285583131152
3Peerke Kortekaas603351103836374
4Claar van der Does587417765118431
5Reggie Feltkamp591493111013111193
6Gerard Post58549424652151214
7Marleen Gaillard6006189DNC9164258
8Mark Wildenberg582716621822147810
9Norbert Zonneveld594731147156DNC2127
10Andries de Muijnck56578981029158OCS17
11Huub de Haas5541001612181141820615
12Peter van Santen56010110131114141761716
13Pieter Jelle Jongejans5531022718137127141912
14Thedor Pauw5331101317161627199146
15Johan Geenen71151811201718135OCS13
16Eddy Boon5351201216121229527279
17Jaap Atema589126171915132012261020
18Maarten Smit4731283715927152512421
19Jan Arends59912915142843016311111
20Klaas de Vries53114420281428721231318
21Arnold Jippes58116819242321259252522
22Leo Meijaard572170DNC2121261032162123
23Roel den Herder388185232225231920342825
24Pieter Kasteleijn604193242017202829372035
25Patrick Burns5507201293029242628171830
26Roel Bakker5832091423DNC19810DNCDNCDNC
27Hedser Dijkstra576209212519DNC2327303034
28Gert-Henk Bakker406212343330292426222424
29Peter Jansen511220222622DNCDNCDNC192219
30Marc Fluttert512225303126253534242629
31Melle Vroom441237312927303330353126
32Ton Vos586244DNCDNCDNC2217231829DNC
33Anja Koldewijn55924528DNCDNC313131361627
34Joris Heerkens573246333524DNS2124403336
35Yme Bosma5552643537DNC343222383432
36Saskia Bak37427326DNFDNCDNCDNCDNC132331
37Hans Naus5152763638DNC33343329DNC28
38Dirk van der Zee5932793232313236DNF413738
39Hans Beekhoven5512802527DNCDNCDNCDNC283233
40Peter de Winter520287393633363836333837
41Peter Bosgraaf458290383432DNCDNC35323539
42Marten Lubach4963114039DNC3537DNC393640
43Frans Sas557360DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC
43Lex Rijnink590360DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


Wijnmaand Alkmaar (JP) (26 - 28 sept 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Mark Wildenberg5828151123
2Johan Geenen7166243OCS1
3Reggie Feltkamp59116215536
4Pieter Jelle Jongejans55318DNC63414
5Andries de Muijnck56519347255
6Arnold Jippes58126486682
7Peerke Kortekaas60335DNCDNC274DNC
8Eric van Staten54735731087DNC
9Rober Jan Noordhof567365DNC81067
10Ab de Muijnck4734287999DNC

terug


Houtskool (3 - 5 okt 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does58752122
2Jaap Atema58971571
3Marleen Gaillard60095315
4Tjebbe Swart5459324DNF
5Eddy Boon535126633
6Armand de la Rie537167457
7Huub de Haas554174994
8Bert Vastenburg5422191066
9Marc Fluttert57026101288
10Mark Wildenberg5823287DNSDNS
11Ton Vos58632DNF81113
12Joris Heerkens5733311111311
13Harold Camphuis564361315149
14Rene Middelweerd5623612131212
15Arnd Wolvetang47337DNSDNS1010
16Nils den Hartog608451414DNCDNC

terug


Stamppot wedstrijden (JP) (18 - 19 okt 2014)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Reggie Feltkamp59161122
2Peerke Kortekaas603113611
3Andries de Muijnck565162734
4Mark Wildenberg582205348
5Jan Arends6092410266
6Johan Geenen7257477
7Emile Duisterwinkel5843165155
8Eddy Boon53534121093
9Roel den Herder61038891011
10Arnold Jippes581411412510
11Roel Bakker58347131789
12Ton van Everdingen3295921141113
13Yme Bosma5556717201416
14Jaap Atema5896848DNCDNC
15Bas Weijman4066818191318
16Christof Wagenaar5057020221612
17Hedser Dijkstra5767023151715
18Bart Morrien4577222211217
19Marc Fluttert5707419231814
20Maarten van den Broek527576911DNCDNC
21Huub de Haas558801113DNCDNC
22Peter Jansen527891518DNCDNC
23Albert den Herder59991DNC1619DNF
24Dick van der Zee51196242420DNC
25Anja Koldewijn55910016DNCDNCDNC
26Mathijs van de Vrie601112DNCDNCDNCDNC
26Bart van Aggele534112DNCDNCDNCDNC

terug


Winterkampioenschap (JP) (7 - 8 nov 2014)
lijst

NrNaamZeilnrPunten123
1Peerke Kortekaas6035212
2Tjebbe Swart5459441
3Reggie Feltkamp59110154
4Norbert Zonneveld59418693
5Marleen Gaillard60019865
6Armand de la Rie53720776
7Sijbrand Jongejans541221039
8Andries de Muijnck5652431110
9Roel den Herder6103412157
10Bert Vastenburg5423491213
11Leo Meijaard5723513814
12Huub de Haas55437151012
13Hans Duetz5983851815
14Jan Arends6094221138
15Jaap Atema58945172DNS
16Arnold Jippes58145142011
17Marc Fluttert57049181417
18Ton Vos58657221916
19Bart van Aggele53459231719
20Joris Heerkens57359192218
21Rene Middelweerd562622016DNS
22Claar van der Does5876311DNCDNS
23Johan Geenen7631621DNS
24Dirk van der Zee593732423DNS
25Thomas Kool473752524DNF

terug