Home - Uitslagen 2015Printen 

2014 - 2015 - 2016

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2015. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
28 - 29 maartVoorjaarswedstrijdenverslag
3 - 6 aprilEaster regatta (JP)verslag
10 - 12 aprilOpeningswedstrijden (JP)verslag
30 april - 3 meiSpring cup (JP)verslag
15 - 17 meiKleine Sneekweek weekend (JP)verslag
5 - 7 juniSails & Music (JP)verslag
12 - 14 juniBraassem Summer Regatta (JP)verslag
3 - 5 juliVrijbuiterweekend (JP)verslag
31 juli - 6 augSneekweek (JP)verslag
13 - 16 augAlkmaar open (JP)verslag
27 - 30 augONK (JP)verslag
4 - 6 septRhederlaag wedstrijdenverslag
2 - 4 oktHoutskool cup (JP)verslag
9 - 11 oktSluitingswedstrijden Giesbeekverslag
23 - 25 oktClinic en Stamppot wedstrijden (JP)verslag
6 - 7 novWinterkampioenschap (JP)verslag
27 - 29 novBoterletterverslag
 Jaarprijs 2015 



Voorjaarswedstrijden (28 - 29 maart 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Anton Kok595191DNC
2Norbert Zonneveld594202DNC
3Emile Duisterwinkel584213DNC
4Hedser Dijkstra576224DNC
5Peerke Kortekaas60336DNCDNC
5Peter Jansen51136DNCDNC
5Roel den Herder61036DNCDNC
5Ton van Everdingen32936DNCDNC
5Yme Bosma55536DNCDNC
5Anja Koldewijn55936DNCDNC
5Mathijs van de Vrie60136DNCDNC
5Jan Arends60936DNCDNC
5Harris Visser48936DNCDNC
5Frans Sas55736DNCDNC
5Dirk van der Zee59336DNCDNC
5Arnold Jippes58136DNCDNC
5Marc Dieben27636DNCDNC

terug


Easter regatta (JP) (3 - 6 april 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Sierk Jan ter Haar5889113193
2Norbert Zonneveld59412331714
3Jacques Metaal55018257831
4Peerke Kortekaas603204244612
5Arnd Wolvetang54526592289
6Bert Vastenburg54237611910210
7Arnold Jippes5803991085711
8Armand de la Rie5374087OCS6DNS2
9Jaap Atema58940DNSDNS5945
10Jack Kamminga596431212103108
11Klaas de Vries60645146612DNS7
12Huub de Haas5585174DNSDNSDNS6
13Jouke Eijssen5315713DNS11115DNS
14Rene Middelweerd562621181313DNSDNS
15Harold Camphuis56473DNS131214DNSDNS
16Eddy Boon5357810DNSDNSDNSDNSDNS

terug


Openingswedstrijden (JP) (10 - 12 april 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok595124213141
2Peerke Kortekaas603132146213
3Emile Duisterwinkel5843457213866
4Arnold Jippes58034164310575
5Armand de la Rie537357DNSDNS1334
6Norbert Zonneveld59437335710169
7Roel den Herder610386675787
8Reggie Feltkamp591451DNSDNS442DNS
9Tjebbe Swart54555DNFDNSDNS21252
10Frans Sas557609DNFDNS861010
11Mathijs van de Vrie601648DNSDNS91398
12Hedser Dijkstra576721056DNCDNCDNCDNC
13Jan Arends60988DNFDNSDNS119DNCDNC
14Anja Koldewijn55991DNSDNSDNS1211DNSDNS
15Marc Dieben27697DNFDNSDNS1514DNSDNS
16Cees Leenheer199DNFDNSDNS14DNSDNSDNS

terug


Spring cup (JP) (30 april - 3 mei 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Pete Mitchell5811121211
2Ian Hopwood538426224197632
3Claar van der Does587344173110196
4Richard Pepperdine538740531696944
5Stuart Gibson51574539542101213
6Andries de Muijnck565529886381510
7Jacques Metaal55060121477115711
8Marleen Gaillard60064819113183165
9Armand de la Rie53771161217516769
10Gilles de Combe54472137621151957
11Andrew Fox5398747152151216815
12Keith Milroy54857411412149181014
13Kevan Gibb5483776111320222223
14Norbert Zonneveld5947910518821151112
15Pieter Jelle Jongejans55386141310101717148
16Roel den Herder61094151091820111318
17Mark Wildenberg582101202114128121916
18Huub de Haas558107181819171341819
19Arnold Jippes580118DNS6151623211720
20Arnd Wolvetang545120DNSDNSDNS114132117
21Eddy Boon53513619162022192020DNC
22Jaap Atema5891381722DNS135DNSDNSDNS
23Patrick Burns550714122242223141422DNS
24Roel Bakker583165232321242423DNSDNS
25Pieter Kasteleijn6041692120OCS252524DNSDNS
26Dirk van der Zee5931762425DNS26262523DNS

terug


Kleine Sneekweek weekend (JP) (15 - 17 mei 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Norbert Zonneveld5944112
2Hans Duetz5985221
3Bert Vastenburg54211434
4Arnold Jippes580133DNC3
5Melle Vroom612186DNS5
6Jaap Atema589195DNCDNC

terug


Sails & Music (JP) (5 - 7 juni 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok59561111211
2Jan Arends609202366522
3Mathijs van de Vrie601223529444
4Emile Duisterwinkel584245433763
5Norbert Zonneveld59425DNC254635
6Peter Jansen5273479DNC2376
7Anja Koldewijn55936108481510
8Yme Bosma599501178108107
9Hedser Dijkstra57650910771389
10Harris Visser55550411911998
11Jac Elferink457688DNCDNC510DNCDNC
12Paulus Reitsema5747266DNFDNFDNFDNFDNF
13Jack Voorbrood5247713DNCDNC121111DNC
14Marc Dieben27683DNCDNC131312DNCDNC

terug


Braassem Summer Regatta (JP) (12 - 14 juni 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Reggie Feltkamp591211
2Claar van der Does587422
3Gilles de Combe544835
4Roel den Herder61013103
5Armand de la Rie5451477
6Mark Wildenberg5821596
7Peter van Santen56016124
8Peerke Kortekaas603204DNS
9Mathijs van de Vrie60120119
10Marleen Gaillard600215DNS
11Jacques Metaal550226DNS
12Klamer Schutte47323158
13Thedor Pauw533248DNS
14Pieter Jelle Jongejans5532913DNS
15Marc Fluttert5703014DNS

terug


Vrijbuiterweekend (JP) (3 - 5 juli 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Tjebbe Swart545321
2Peerke Kortekaas603312
3Armand de la Rie537633
4Huub de Haas5581165
5Reggie Feltkamp5911248
6Jacques Metaal55014104
7Roel den Herder6101486
8Norbert Zonneveld59416511
9Jouke Eijssen53117710
10Johan Geenen718117
11Jaap Atema58922139
12Robert Lodewijkx54623914
13Eddy Boon535261412
14Bart van Aggele534271215
15Pieter Kasteleijn604301713
16Joris Heerkens573321616
17Saskia Arnold473331518
18John van den Berg500351817
19Nils den Hartog608381919
20Cees Leenheer14120DNC

terug


Sneekweek (JP) (31 juli - 6 aug 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Peerke Kortekaas603441111
2Jan Arends609712422
3Roel den Herder6101596243
4Arnold Jippes580177DNC334
5Jaap Atema5892083656
6Johan Geenen7241045DNC5
7Solo Promotieboot47328157768
8Hans Beekhoven551311158DNC7
9Marten Lubach4964316810DNC9
10Eddy Boon535622DNCDNCDNCDNC
11Saskia Bak374633DNCDNCDNCDNC
12Anja Koldewijn559655DNCDNCDNCDNC
13Dirk van der Zee5936617DNC9DNCDNC
14Mathijs van de Vrie601666DNCDNCDNCDNC
15Pieter Jelle Jongejans5537212DNCDNCDNCDNC
16Pieter Kasteleijn6047313DNCDNCDNCDNC
17Marten Niessink4857414DNCDNCDNCDNC
18Carl Sparwer45980DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Alkmaar open (JP) (13 - 16 aug 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Reggie Feltkamp59192712112
2Anton Kok595175141624
3Norbert Zonneveld594194424253
4Peerke Kortekaas60328DNC636391
5Jan Arends6093019551137
6Johan Geenen7328367475
7Andries de Muijnck565333210378DNS
8Pieter Jelle Jongejans5533778710546
9Arnold Jippes5804365119968
10Huub de Haas558589108138DNC10
11Bert Vastenburg54265DNCDNC13810109
12Marcel Buijs47370101114121211DNS
13Anja Koldewijn55983DNCDNC1211DNCDNCDNC
14Roel den Herder61084DNCDNC9DNCDNCDNCDNC

terug


ONK (JP) (27 - 30 aug 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Pete Mitchell51832715
2Michael Sims54912115573
3Peerke Kortekaas60332436109
4Chris Brown5528342411512
5David Mitchell536335864116
6Andy Tunnicliffe5340425121816
7Claar van der Does5874510912122
8Armand de la Rie5375222113214
9Steve Ede4528549891315
10Marleen Gaillard60056151313411
11Mark Lee51305871010328
12Ian Hopwood5384776713033
13Anton Kok5957818272391
14Andrew Fox539881121682223
15Norbert Zonneveld59485111517636
16Nigel Pybus5507961714182027
17Hans Duetz5981022026151724
18Mathijs van de Vrie6011031912241632
19Jacques Metaal5501073019141430
20Sijbrand Jongejans5411142424321519
21Melle Vroom61211627324188
22Pieter Jelle Jongejans5531182122251931
23Johan Geenen71191418262635
24Elaine Turner45221213123212818
25Peter van Santen5601222517202337
26Thedor Pauw5331231331332521
27Emile Duisterwinkel5841241637164213
28Klaas de Vries6061252330282420
29Peter Jansen511136292938337
30Roel den Herder610141263837364
31Jan Arends6091443239192925
32Jaap Atema5891503325313229
33Simon Hill54231513636353410
34Andy Hyland558115928203031OCS
35Arnold Jippes580161352129DNF26
36Roel Bakker5831613433223834
37Bert Vastenburg5421633834343522
38Robert Wit511167DNS28452717
39Patrick Burns55071753735402142
40Joris Heerkens5731924041274143
41Yme Bosma5551993940433938
42Ton Vos5862054442423740
43Marc Fluttert5702134245444339
44Anja Koldewijn5592134144474041
45Hedser Dijkstra5762144343394445
46Marc Dieben2762184547364644
47Dirk van der Zee5932314746464547
48Cees Leenheer12404648DNSDNS46
49Frans Sas557250DNSDNSDNSDNSDNS
49Marten Niessink485250DNSDNSDNSDNSDNS

terug


Rhederlaag wedstrijden (4 - 6 sept 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Peerke Kortekaas60382121511
2Mathijs van de Vrie585184544222
3Jan Arends6091934333DNC3
4Ton van Everdingen329349687445
5Hedser Dijkstra5763811965756
6Emile Duisterwinkel58440DNCDNCDNC2134
7Marc Dieben276451010106667
8Anton Kok59550131DNCDNCDNCDNC
9Mark Wildenberg58257525DNCDNCDNCDNC
10Paulus Reitsema5745787999DNCDNC
11Dick van der Zee511661212DNF10107DNC
12Jack Voorbrood524707117DNCDNCDNCDNC
13Saskia Bak3747468DNCDNCDNCDNCDNC
14Henny Drent56576DNCDNCDNC88DNCDNC

terug


Houtskool cup (JP) (2 - 4 okt 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Tjebbe Swart545211
2Anton Kok595642
3Claar van der Does587725
4Jan Arends609853
5Roel den Herder6101037
6Marleen Gaillard60014104
7Huub de Haas5581468
8Klaas de Vries6061596
9Anja Koldewijn55918711
10Ton Vos58622814
11Arnold Jippes58022139
12Robert Wit567221210
13Joris Heerkens573291613
14Rene Middelweerd562291415
15Edwin Lieferink4211341717
16Jacques Metaal55058DNCDNC
16Reggie Feltkamp59158DNCDNC
17Ron Groenhart56560DNCDNC
17Armand de la Rie53760DNCDNC
17Arnd Wolvetang54560DNCDNC
17Mark Wildenberg58260DNCDNC
17Marc Fluttert57060DNCDNC
17Bert Vastenburg54260DNCDNC
17Jouke Eijssen53160DNCDNC
17Johan Geenen760DNCDNC
17Eddy Boon53560DNCDNC
17Jaap Atema58960DNCDNC
17Harold Camphuis56460DNCDNC
17Hans Beekhoven55160DNCDNC

terug


Sluitingswedstrijden Giesbeek (9 - 11 okt 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Peerke Kortekaas986131111
2Anton Kok611131219423
3Roel den Herder610243322986
4Norbert Zonneveld594287455347
5Mathijs van de Vrie585332867855
6Ron Groenhart60346974147613
7Peter Jansen52755458111314DNC
8Roel Bakker583631216DNC105128
9Axel van Goethem601691010161311916
10Rutger van Goethem236738141816141011
11Jan Arends60976DNCDNCDNC3672
12Hans Duetz59879DNCDNCDNC62310
13Saskia Bak5957913117171813DNC
14Jac Elferink5788515131212151820
15Yme Bosma5999017121418DNC1514
16Mark Wildenberg58292DNCDNCDNC410119
17Bart Morrien457102111717DNCDNC1612
18Henny Drent1609105191510211921DNC
19Hedser Dijkstra609110621182015DNC1715
20Ton van Everdingen329110181991916DNCDNC
21Frans Sas557111DNCDNCDNC812DNC4
22Emile Duisterwinkel5841125911DNCDNCDNCDNC
23Marc Dieben27611320202120171917
24Hans Naus51511416221323202221
25Peter de Winter52012122211922212018
26Maarten van den Broek527512214615DNCDNCDNCDNC
27Cees Leenheer1161DNC2322DNCDNCDNCDNC
28Saskia Lolkema4411632324DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Clinic en Stamppot wedstrijden (JP) (23 - 25 okt 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Mark Wildenberg5829333
2Anton Kok61113922
3Mathijs van de Vrie58516169
4Peter Jansen52716295
5Johan Geenen7186111
6Norbert Zonneveld594184104
7Reggie Feltkamp59119856
8Roel den Herder610245712
9Yme Bosma5992910811
10Jan Arends6093011127
11Klaas de Vries6063171OCS
12Frans Sas55735DNC48
13Anja Koldewijn55942181410
14Bert Vastenburg54244131813
15Jack Voorbrood52445121914
16Hedser Dijkstra57645161316
17Marc Dieben27648171615
18Ton van Everdingen329521415DNC
19Dick van der Zee59353191717
20Roel Bakker583591521DNC
21Saskia Lolkema441642120DNC
22Francisco Miguel Montero601652022DNC

terug


Winterkampioenschap (JP) (6 - 7 nov 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Tjebbe Swart54582411
2Claar van der Does587131237
3Sijbrand Jongejans541195824
4Norbert Zonneveld5942541416
5Jacques Metaal550266992
6Mathijs van de Vrie5853113756
7Mark Wildenberg5823271375
8Eddy Boon53533851010
9Arnold Jippes58041336DNF
10Huub de Haas55850126DNF3
11Pieter Jelle Jongejans55360101011DNF
12Johan Geenen76011241411
13Anton Kok6116191112DNF
14Klaas de Vries606611422169
15Roel Bakker583621712258
16Robert Wit5676820171714
17Armand de la Rie5376916168DNF
18Roel den Herder6106921231312
19Thedor Pauw5337215182118
20Bart van Aggele53476DNF191513
21Marleen Gaillard60079181418DNF
22Bert Vastenburg5428024212015
23Joris Heerkens57382191519DNF
24Marc Fluttert5708322202417
25Arnd Wolvetang5459023252319
26Pieter Kasteleijn604103252722DNS
27Ton Vos586107262626DNF
28Cees Leenheer1116DNFDNFDNSDNS

terug


Boterletter (27 - 29 nov 2015)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Peerke Kortekaas6035113
2Norbert Zonneveld5945221
3Roel Bakker58310442
4Mathijs van de Vrie58510334
5Dick van der Zee5931655DNS

terug