Home - Uitslagen 2016Printen 

2015 - 2016 - 2017

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2016. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
19 - 20 maartVoorjaarswedstrijdenVerslag
25 - 28 maartEaster Regatta (JP)verslag
15 - 17 aprilOpeningswedstrijdenverslag
21 - 24 aprilNations cup / spring cup (JP)verslag
5 - 8 meiKleine Sneekweek (JP)verslag
27 - 29 meiSails & Music (JP)verslag
10 - 12 juniBraassem Summer Regatta (JP)verslag
18 - 19 juniZomerwedstrijdenverslag
1 - 3 juliVrijbuiterweekend (JP)verslag
5 - 11 augSneekweek (JP)verslag
18 - 21 augAlkmaar open (JP)Verslag
1 - 4 septONK (JP)Verslag
30 sept - 2 oktHoutskool (JP) Verslag
14 - 16 oktSluitingswedstrijdenVerslag
5 - 6 novWK (JP)Verslag
 Jaarprijs 2016 



Voorjaarswedstrijden (19 - 20 maart 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Anton Kok61141111
2Jan Arends609112522
3Norbert Zonneveld594164273
4Mathijs van de Vrie585229355
5Peter Jansen5112310634
6Roel den Herder6102431146
7Yme Bosma599287498
8Axel van Goethem6013257614
9Klaas de Vries6063411887
10Anja Koldewijn5593569119
11Saskia Bak374408101210
12Marc Dieben6014813121013
13Kirsten Kelderman6095012131411
14Hedser Dijkstra5765414151312
15Bart Morrien4576115141517
16Dirk van der Zee59365161616DNC

terug


Easter Regatta (JP) (25 - 28 maart 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Gilles de Combe5447122131
2Tjebbe Swart5457211212
3Huub de Haas5582795355DNF
4Arnold Jippes580314DNSDNS424
5Mark Wildenberg582375447DNSDNS
6Bert Vastenburg542397DNSDNS663
7Norbert Zonneveld59445335DNSDNSDNS
8Rene Middelweerd56263DNFDNSDNS84DNS
9Jouke Eijssen53171DNFDNSDNS3DNSDNS
10Eddy Boon535746DNSDNSDNSDNSDNS
11Roel Bakker583768DNSDNSDNSDNSDNS
12Joris Heerkens57385DNCDNCDNCDNCDNCDNC
12Jacques Metaal55085DNCDNCDNCDNCDNCDNC
12Reggie Feltkamp59185DNCDNCDNCDNCDNCDNC
12Jaap Atema58985DNCDNCDNCDNCDNCDNC
12Harold Camphuis56485DNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


Openingswedstrijden (15 - 17 april 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok6118412212
2Norbert Zonneveld59420226476
3Roel den Herder61020533963
4Andries de Muijnck565231751655
5Armand de la Rie5452826611731
6Jan Arends609379577919
7Arnold Jippes58039710481016
8Klaas de Vries60645DNF995139
9Roel Bakker58348648181224
10Reggie Feltkamp591493DNFDNS388
11Peerke Kortekaas61363DNFDNSDNS144
12Tom Haver531791011DNF102523
13Mathijs van de Vrie58580DNSDNSDNS6218
14Paulus Reitsema57489DNF8DNF222210
15Peter Jansen52791DNSDNSDNS12187
16Yme Bosma599918DNSDNS142022
17Ton van Everdingen32993DNFDNSDNS111612
18Saskia Bak59593DNSDNSDNS131115
19Marc Dieben27698DNSDNSDNS191411
20Hedser Dijkstra57699DNSDNSDNS151713
21Anja Koldewijn559106DNSDNSDNS201517
22Adrie van Goinga543115DNS2626231921
23Henk Scholte597116DNSDNSDNS252314
24Ton Vos586122DNSDNSDNS212126
25Henny Drent565124DNSDNSDNS242620
26Dirk van der Zee593129DNSDNSDNS262425

terug


Nations cup / spring cup (JP) (21 - 24 april 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Andy Davis559781121212
2Matt Howard53871632131106
3Michael Sims5491184542621
4Martin Frary55833113737437
5Peter Mitchell565136143567510
6Ian Hopwood564543164613893
7Guy Mayger546146729128379
8David Mitchell5363461268956DNS
9Jonatthan Swain55594822275DNS48
10Chris Brown5643528814171084
11Richard Pepperdine524674101413119DNS17
12Keith Milroy5602812991018171314
13Matthew Frary5586851118151214DNS15
14Nigel Davies56429051711231816DNS
15Iain McGregor5665922619173413125
16Gilles de Combe54410522231822151513
17Oli Wells5668115DNF15DNF10111111
18Andy Fox5595144411627301614DNS
19Norbert Zonneveld59414742412132191816
20Stephen Graham538615315202419DNSDNS18
21Guy Lonsdale5469155303637152017DNS
22Jan Arends609161233730292220DNS
23Jacques Metaal5501633321192112DNSDNS
24Marleen Gaillard60018917112324DNSDNSDNS
25Roger Lumby533219731342835DNSDNS12
26Andrew Wilde54922029139DNSDNSDNSDNS
27Peerke Kortekaas60320561216DNSDNSDNSDNS
28Jason Hughes551721036262014DNSDNSDNS
29Steve Ede560821135102527DNSDNSDNS
30Bert Vastenburg542214464844362119DNS
31Innes Armstrong551822821324516DNSDNSDNS
32Arnold Jippes58022839282225DNFDNSDNS
33Hans Duetz5982312547414DNFDNSDNS
34Roel den Herder61023338352620DNSDNSDNS
35Pieter Jelle Jongejans55324118394228DNFDNSDNS
36Huub de Haas55824428383331DNSDNFDNS
37Eddy Boon53524837244033DNSDNSDNS
38Andries de Muijnck565248202532DNSDNSDNSDNS
39Armand de la Rie537251242729DNSDNSDNSDNS
40Joris Heerkens5732574952364023DNSDNS
41Mark Wildenberg58225745303137DNSDNSDNS
42Terry Palmer490425840313439DNSDNSDNS
43Johan Geenen726934453838DNSDNSDNS
44Johan Steel5494277274435DNSDNSDNSDNS
45Nigel Pybus55072801933DNSDNSDNSDNSDNS
46Roel Bakker583295434239DNSDNSDNSDNS
47Tim Gray54433063246DNSDNSDNSDNSDNS
48Claar van der Does587311DNSDNSDNS26DNSDNSDNS
49Marc Dieben276313474946DNSDNSDNSDNS
50Nigel Annett5479314505043DNSDNSDNSDNS
51Ross Lonsdale51843154443DNSDNSDNSDNSDNS
52Patrick Burns5507321525147DNSDNSDNSDNS
53Jaap Atema589325DNC40DNSDNSDNSDNSDNS
54David Hughes51633294853DNSDNSDNSDNSDNS
55Ton Vos5863335154DNSDNSDNSDNSDNS
56Dirk van der Zee5933365355DNSDNSDNSDNSDNS

terug


Kleine Sneekweek (JP) (5 - 8 mei 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Reggie Feltkamp5911052111
2Anton Kok6111233222
3Norbert Zonneveld5941821645
4Arnold Jippes5802074333
5Jaap Atema5892215556
6Roel den Herder6102846864
7Marc Dieben6013887977
8Yme Bosma5994098788
9Hedser Dijkstra5764810910910
10Tom Haver531571211121111
11Melle Vroom612586DNC4DNCDNC
12Henk Scholte5975811101110DNF
13Nils den Hartog6086713121313DNC
14Marten Niessink48573DNCDNCDNCDNC9
15Marten Lubach49676DNCDNCDNC12DNC

terug


Sails & Music (JP) (27 - 29 mei 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Peerke Kortekaas60381131181
2Norbert Zonneveld5941854231122
3Anton Kok611192212666
4Jan Arends609224547234
5Arnold Jippes5803014864345
6Klaas de Vries6063133565109
7Roel den Herder6103561089813
8Saskia Bak595481115118477
9Ton Vos5865410131357118
10Roel Bakker58362812DNS1017510
11Marc Dieben60162126141191212
12Anja Koldewijn55965791612121411
13Yme Bosma5996616771614913
14Hedser Dijkstra5768213DNC1214151315
15Jac Elferink578891514101513DNSDNS
16Henk Scholte5979417111717181616
17Tom Haver531961817918191717
18Ron Groenhart565989DNSDNS1310DNSDNS
19Francisco Miguel Montero4107DNF161520201818
20Henny Drent565108DNSDNSDNS19161514
21Saskia Lolkema441132DNFDNSDNSDNSDNSDNSDNS

terug


Braassem Summer Regatta (JP) (10 - 12 juni 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Claar van der Does58761237
2Marleen Gaillard60082343
3Mark Wildenberg582115518
4Norbert Zonneveld5941510429
5Johan Geenen7153DNC66
6Pieter Jelle Jongejans5531647135
7Jacques Metaal550188694
8Thedor Pauw533209110DNC
9Reggie Feltkamp591217DNC122
10Peter van Santen56022DNCDNC51
11Roel den Herder6102268812
12Ted Bakker57527149711
13Gilles de Combe5443111101110
14Roel Bakker58338121115DNC
15Marten Niessink4854013DNC1413

terug


Zomerwedstrijden (18 - 19 juni 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Anton Kok61141111
2Ted Bakker575113224
3Roel den Herder610162572
4Mathijs van de Vrie585195365
5Simon Sech5552612653
6Jan Arends60928444DNC
7Ferdinand Costerman Boodt61432673DNC
8Anja Koldewijn5593288106
9Peter Jansen5581347999
10Yme Bosma59939911127
11Hedser Dijkstra59451412118
12Marc Dieben6014713108DNC
13Tom Haver5315215141310
14Jack Voorbrood524561113DNCDNC
15Jac Elferink5785810DNCDNCDNC

terug


Vrijbuiterweekend (JP) (1 - 3 juli 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Anton Kok611145261
2Norbert Zonneveld594156153
3Eddy Boon535199514
4Roel den Herder610192485
5Jan Arends6092613337
6Jouke Eijssen53127110106
7Reggie Feltkamp591284DNS22
8Bart van Aggele53433361212
9Bert Vastenburg542421171311
10Huub de Haas668431081114
11Saskia Arnold4734412DNS48
12Jaap Atema589467DNS910
13Joris Heerkens573541691415
14Hilde de Haas55856DNFDNS79
15Johan Geenen759811DNSDNS
16Pieter Kasteleijn6046715DNS1517
17Rene Middelweerd56273DNSDNSDNS13
18Marc Dieben6017414DNSDNSDNS
19Harold Camphuis56476DNSDNSDNS16

terug


Sneekweek (JP) (5 - 11 aug 2016)
verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Roel den Herder6101544DNF115
2Jan Arends60915754231
3Huub de Haas55819DNC83422
4Arnold Jippes58021575353
5Jaap Atema589376DNCDNF544
6Marc Dieben6013799DNF667
7Norbert Zonneveld59442222DNCDNCDNC
8Tom Haver53143121071088
9Mark Wildenberg58251366DNCDNCDNC
10Henk Scholte5975314DNFDNF876
11Peerke Kortekaas60356DNC11DNCDNCDNC
12Reggie Feltkamp5915813DNFDNCDNCDNC
13Hans Beekhoven5517413DNCDNC7DNCDNC
14Dick van der Zee5937815DNFDNF9DNCDNC
15Saskia Bak595808DNCDNCDNCDNCDNC
16Anja Koldewijn5598210DNCDNCDNCDNCDNC
17Marten Niessink4858311DNCDNCDNCDNCDNC

terug


Alkmaar open (JP) (18 - 21 aug 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten12345
1Anton Kok611171178DNC
2Norbert Zonneveld59417138351
3Reggie Feltkamp59119129514
4Roel den Herder61019721037
5Mark Wildenberg582192OCS476
6Arnold Jippes58022810842
7Jan Arends6092310319DNC
8Pieter Jelle Jongejans553275611125
9Andries de Muijnck56530115122OCS
10Eddy Boon53535DNCDNC2103
11Johan Geenen7359111469
12Robert Wit56738OCS46DNF8
13Ferdinand Costerman Boodt614444713DNCDNC
14Huub de Haas558466OCS911DNC
15Peerke Kortekaas6035131315DNFDNC
16Marc Dieben6015514121613DNC
17Roel Bakker58380DNCDNCDNCDNCDNC
17Armand de la Rie53780DNCDNCDNCDNCDNC
17Ron Groenhart56580DNCDNCDNCDNCDNC

terug


ONK (JP) (1 - 4 sept 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Peerke Kortekaas6031611152751
2Nigel Davies564227321485117
3Steve Ede560828410538242
4Chris Brown552829742711423
5Mark Lee5130486941341975
6Andy Hutchinson56055685921415321
7Kevan Gibb54835711715168916
8Andy Fox559559511692931312
9Gilles de Combe544751033233312204
10Claar van der Does5877518141263131215
11Mark Wildenberg58278121916DNF110614
12Pieter Jelle Jongejans5538714168122816813
13Sijbrand Jongejans5419916820DNS9181711
14Armand de la Rie5371142329181410911OCS
15Marleen Gaillard60011713131727122510DNC
16Norbert Zonneveld59412122187OCS3514196
17Tjebbe Swart607128912OCS431516DNC
18Anton Kok6111282721232022171510
19Jacques Metaal550130192025192322189
20Reggie Feltkamp5911321761326136DNSDNC
21Arnold Jippes58013522611OCS32202420
22Mathijs van de Vrie5851363032281520111418
23Eddy Boon53515320271036162321DNS
24Huub de Haas558155241524302745278
25Jan Arends60916315171933173626DNC
26Johan Geenen71723122271719393422
27Roel den Herder61018025252116343029DNC
28Ted Bakker5751812631311874622DNC
29Peter van Santen5601863330221038353224
30Klaas de Vries60620028382925153233DNC
31Robert Wit5672112123OCS2441334425
32Roel Bakker5832223739263130414019
33Jaap Borra5372252924DNF4043402326
34Peter Jansen52723236DNFDNC11242138DNC
35Saskia Bak59523838413929183835DNC
36Yme Bosma59923840343221402942DNC
37Joris Heerkens5732383436304242314623
38Melle Vroom6122434337DNC37262425DNC
39Ton Vos58624835433338214236DNC
40Marc Dieben60124841353532392739DNC
41Hedser Dijkstra57625032283441364831DNF
42Bart van Aggele534254DNCDNCDNC3445282817
43Thedor Pauw533263DNCDNCDNC22252637DNC
44Anja Koldewijn55926644403635473430DNC
45Marc Fluttert57028739333844464443DNC
46Saskia Arnold57229746DNFOCS28374341DNC
47Dick van der Zee51129845443746443745DNC
48Marten Niessink4853204242DNC394847DNFDNC
49Lara Reuselaar538347DNFDNCDNC4349DNFDNFDNC
50Cees Leenheer1350DNCDNCDNC4550DNSDNCDNC

terug


Houtskool (JP) (30 sept - 2 okt 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Reggie Feltkamp591101431411
2Jan Arends60916214854
3Peerke Kortekaas603206136125
4Pieter Jelle Jongejans5532531132136
5Roel den Herder610258810333
6Marleen Gaillard6002812710812
7Gilles de Combe5443515551249
8Anton Kok6114091695710
9Jouke Eijssen53145186131592
10Norbert Zonneveld594514486DNSDNS
11Eddy Boon53552718191467
12Mark Wildenberg5825412121171213
13Huub de Haas558595721DNS1016
14Robert Wit15357122191716118
15Jan Kuik61876191020132214
16Roel Bakker58376201516DNS1411
17Ted Bakker5757613201411DNS18
18Saskia Arnold5450771017129DNSDNS
19Leo Meijaard572801192DNSDNSDNS
20Marc Fluttert57085171415192020
21Pieter Kasteleijn60492242122181615
22Anja Koldewijn559971623231718DNS
23Rene Middelweerd56298262218221719
24Marc Dieben601101252524201517
25Harold Camphuis564110232426231921
26Marten Niessink48512221262521DNSDNS
27John van den Berg50013427272724DNSDNS
28Cees Leenheer11352828DNSDNS21DNS

terug


Sluitingswedstrijden (14 - 16 okt 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok6115111112
2Roel den Herder61017523439
3Norbert Zonneveld59423239828
4Jan Arends60924472657
5Mathijs van de Vrie585288445717
6Andries de Muijnck565346677812
7Peter Jansen52737710203161
8Saskia Arnold57252OCS9824DNC
9Eddy Boon535521212171594
10Marc Dieben60157101522111011
11Ton Vos5866115165121813
12Jan Kuik618619814262010
13Rob Thonus5797122211616135
14Arnold Jippes58072111419171515
15Mark Wildenberg582763510DNCDNCDNC
16Maarten van den Broek527576141812201418
17Yme Bosma59978171311182219
18Hedser Dijkstra5767920171521246
19Paulus Reitsema57479192423101116
20Klaas de Vries60682DNCDNCDNC9123
21Anja Koldewijn55983161118241721
22Rien Maters5138713236252322
23Jac Elferink45787211913142120
24Saskia Bak59591DNCDNCDNC13614
25Tom Haver531106232224191923
26Ton van Everdingen32911018202122DNCDNC
27Jack Voorbrood5241302425DNC23DNCDNC
28Rutger Weijsenfeld557134252625DNCDNCDNC

terug


WK (JP) (5 - 6 nov 2016)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Peerke Kortekaas61361311
2Eddy Boon535198227
3Armand de la Rie5372513174
4Claar van der Does5872721663
5Mathijs van de Vrie5853357138
6Jan Arends609351210112
7Norbert Zonneveld594443DNF55
8Klaas de Vries606467151410
9Roel den Herder61048DNF539
10Ted Bakker575481081812
11Roel Bakker5835011121215
12Mark Wildenberg582514610DNC
13Marc Dieben601511814811
14Arnold Jippes58053994DNF
15Saskia Arnold5450571418196
16Ton van Everdingen3296315131718
17Hedser Dijkstra5766721171613
18Emile Duisterwinkel5847264DNFDNC
19Robert Wit5677319DNF914
20Bart van Aggele53478161120DNF
21Peter Jansen5277917DNF1516
22Dick van der Zee5938323192219
23Henk Scholte5978722212420
24Anja Koldewijn5599324DNF2117
25Bart Morrien457102252323DNF
26Cees Leenheer110427DNF2521
27Robertjan Zonneveld2101082620DNCDNC
28Yme Bosma5991122822DNCDNC
29Henny Drent56511320DNCDNCDNC
30Rob Thonus579124DNFDNCDNCDNC

terug