Home - Uitslagen 2017Printen 

2016 - 2017 - 2018

Op deze pagina staan alle uitslagen van 2017. Door op een evenement te klikken verplaatst de pagina naar de betreffende uitslag.

DatumEvenementVerslag
25 - 26 maartVoorjaarswedstrijden (JP)Verslag
7 - 9 aprilOpeningswedstr Giesbeek (JP)Verslag
14 - 17 aprilEaster (JP)Verslag
4 - 7 meiNationscup (JP)Verslag
12 - 14 meiSail & Music (JP)Verslag
24 - 28 meiKleine Sneekweek (JP)Verslag
9 - 11 juniBraassem Summer Regatta (JP)Verslag
30 juni - 2 juliVrijbuiter weekend (JP)Verslag
4 - 10 augSneekweek (JP)Verslag
18 - 20 augRhederlaag (JP)Verslag
31 aug - 3 septONK 2017 (JP)Verslag
22 - 24 septSluitingswedstrijden Sneek (JP)Verslag
29 sept - 1 oktHoutskool (JP)Verslag
13 - 15 oktSluitingswedstrijden Giesbeek (JP)Verslag
3 - 4 novWK 2017 (JP)Verslag
 Jaarprijs 2017 



Voorjaarswedstrijden (JP) (25 - 26 maart 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123
1Anton Kok6114121
2Norbert Zonneveld5949234
3Roel den Herder61015393
4Klaas de Vries60615645
5Saskia Bak59517872
6Jan Arends62219469
7Jaap Borra537279117
8Paulus Reitsema6213010812
9Armand de la Rie54531DNC56
10Anja Koldewijn6093171410
11Marc Dieben6013351216
12Peerke Kortekaas61336DNC115
13Hedser Dijkstra57638121313
14Jac Elferink5783911DNC8
15Yme Bosma59941131711
16Ardie van Goinga54344DNC1014
17Dick van der Zee59355DNC15DNC
18Floris Eijsink51255DNC1817
19Francisco Miguel Montero60156DNC16DNC

terug


Openingswedstr Giesbeek (JP) (7 - 9 april 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten12
1Anton Kok611624
2Peerke Kortekaas613716
3Ted Bakker575752
4Norbert Zonneveld594871
5Reggie Feltkamp5911037
6Roel den Herder6101165
7Jan Arends6091293
8Klaas de Vries6061248
9Jac Elferink57818810
10Gilles de Combe54419109
11Jan Kuik618251411
12Marc Dieben601251312
13Henk Scholte597251213
14Anja Koldewijn559301614
15Dick van der Zee511311516
16Hedser Dijkstra576321715
17Arnold Jippes5803611DNC
18Ardie van Goinga54350DNCDNC
18Yme Bosma59950DNCDNC
18Saskia Bak59550DNCDNC
18Mark Wildenberg58250DNCDNC
18Ferdinand Costerman Boodt59850DNCDNC
18Peter Jansen52750DNCDNC
18Jelle Goinga44250DNCDNC

terug


Easter (JP) (14 - 17 april 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456789
1Peerke Kortekaas6137111131115
2Gilles de Combe544215232195351
3Reggie Feltkamp59128211DNS519542
4Anton Kok6112943262310129
5Armand de la Rie5373167436201123
6Andries de Muijnck5653576DNS4147236
7Norbert Zonneveld594501110571246117
8Huub de Haas55859121698888810
9Tjebbe Swart60763856DNF429DNFDNS
10Roel den Herder61064914DNS102064912
11Klaas de Vries60670DNS98918161378
12Arnold Jippes58084DNSDNSDNS117151264
13Bert Vastenburg54298151814192311151015
14Saskia Arnold6199918DNSDNS21101471613
15Jouke Eijssen53110010417131710DNSDNSDNS
16Arnd Wolvetang54510313151112518DNSDNSDNS
17Jan Kuik61810416171317DNS17191311
18Eddy Boon53511238DNS15919DNSDNSDNS
19Jaap Borra53713114DNSDNS162222DNS1414
20Bart van Aggele534140DNS13101416DNSDNSDNSDNS
21Robert Lodewijkx546149DNSDNSDNS2211DNS1415DNS
22Marc Dieben601150DNSDNSDNS242421181717
23Roel Bakker583151DNS12DNS182113DNSDNSDNS
24Rene Middelweerd56215417DNSDNSDNSDNSDNS161816
25Peter Lodewijkx571159DNFDNSDNS2313DNS1719DNS
26Robert Wit567163DNSDNSDNS201512DNSDNSDNS
27Joris Heerkens573166191912DNSDNSDNSDNSDNSDNS
28Harold Camphuis564174DNSDNSDNSDNSDNSDNS202018
29Rene de la Rie616203DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS

terug


Nationscup (JP) (4 - 7 mei 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678
1Andy Davis55971222171123
2Michael Sims57221611226442
3Oliver Davenport573729831042219
4Andy Tunnicliffe563939349167637
5Chris Brown571240975125851
6Guy Mayger569149567899165
7Tom Lonsdale5705527OCS31043619
8MJ Gifford565265135166191474
9Martin Frary55837424OCS45812912
10Peerke Kortekaas6138319206171371110
11Ian Hopwood564584201113331717DNC
12Kevan Gibb5656864352019125818
13Andy Hutchinson5606871212221114151013
14Nigel Davies57079128914141611216
15Gilles de Combe5441123413111320162415
16Steve Ede56081151815122822181317
17Matthew Frary55861241128293610102214
18Keith Milroy56021252510152715133120
19Oli Wells5732128161481DNCDNC1211
20Vincent Horey573013822181921112225DNC
21Graham Cranford Smit5444139171921928203225
22Mark Lee51301451417182627251926
23Lawrence Creaser5651147108442021212938
24Andy Fox57451552927251818241435
25Rob Cook568916530OCS282217192029
26Armand de la Rie54516840OCS171525262322
27Doug Latta53001716163434293715DNC
28Sijbrand Jongejans5411782325263530312716
29Mark Maskell54552002124372926293536
30Anton Kok6112092729273733273630
31Jacques Metaal5502122626453032334124
32Roel den Herder6102184733325323232634
33Ian Ingram569522215323623403442DNC
34Marleen Gaillard6002303136414039283323
35Ted Bakker5752363830332541326037
36Claar van der Does5872373623404436414021
37Arnold Jippes5802374248233237442831
38Arnd Wolvetang62383934OCS2435453427
39Pieter Jelle Jongejans5532544137523331384628
40Jan Kuik61825554222445OCS303050
41Nigel Pybus5507264324430DNCDNCDNC188
42Roel Bakker5832794646423124484942
43Klaas de Vries6062794447394134364540
44David Parkin56272854343463850404332
45Robert Wit5672935040494638353847
46Bart van Aggele5343125341504244425043
47Simon Maskell56873154853474348DNC3739
48Jan Arends6223204938435246564745
49Patrick Burns60003215531515442465344
50Duncan Peace55093306354614943395133
51Jaap Borra6073455656485545OCS4441
52Ian Houston5363349332138DNCDNCDNCDNC59
53Peter van Santen5603545750565047515248
54Marc Dieben6013595151535157435654
55Henk Scholte5973605855544849475552
56Hedser Dijkstra5763636057554751504855
57Mark Wildenberg5823653745OCSDNCDNCDNC3946
58John Colegrave560436645493539DNCDNCDNCDNC
59Norbert Zonneveld594369353931DNCDNCDNCDNCDNC
60Dick van der Zee5933766142605655495757
61Anja Koldewijn6093765952575853535449
62Ton Vos586394DNC60586052526151
63Mike Davenport50644036459595754546258
64Yme Bosma59941362DNCDNC5956555956
65Peter Jansen5114195258DNCDNCDNCDNC5853

terug


Sail & Music (JP) (12 - 14 mei 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok611121221333
2Norbert Zonneveld5941321152122
3Jan Arends622143413241
4Saskia Bak595242384654
5Roel den Herder61035663956DNS
6Roel Bakker583457117DNS875
7Rien Maters5134687610988
8Anja Koldewijn609564918871021
9Marc Dieben60162141310713136
10Jac Elferink578641112141310117
11Emile Duisterwinkel58474101046DNSDNSDNS
12Tom Haver531741614131511129
13Yme Bosma5998215151714129DNS
14Hedser Dijkstra57684981112DNCDNCDNC
15Paulus Reitsema574911218125DNSDNSDNS
16Peter Jansen527925516DNCDNCDNCDNC
17Hans Duetz59893DNCDNCDNCDNC41DNC
18Jelle Goinga442971716911DNSDNSDNS
19Jan van der Meer585111131715DNSDNSDNSDNS
20Floris Eijsink512112DNCDNCDNCDNCDNC1410
21Raymond Smeets45911618191916DNSDNSDNS

terug


Kleine Sneekweek (JP) (24 - 28 mei 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Anton Kok61110321224
2Reggie Feltkamp59111DNS62111
3Arnold Jippes58016DNS43333
4Mark Wildenberg58220DNS35462
5Jan Arends62226174886
6Jan Kuik618262158655
7Anja Koldewijn6094048713DNS8
8Marc Dieben60142DNS1113747
9Henk Scholte59745814119710
10Yme Bosma59945691011DNS9
11Roel den Herder61048DNS565DNSDNS
12Tom Haver531517121512911
13Jan van der Meer585555139DNFDNS12
14Melle Vroom61263DNS114DNSDNSDNS
15Marten Niessink48564DNF101210DNSDNS

terug


Braassem Summer Regatta (JP) (9 - 11 juni 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Marleen Gaillard6001921284102
2Arnd Wolvetang623218216174
3Gilles de Combe5442313DNF51121
4Mark Wildenberg582234554238
5Jacques Metaal550233472356
6Peter van Santen560257641617
7Thedor Pauw533359939563
8Jaap Borra6073658103749
9Marc Fluttert570446761010125
10Marcel Borsboom406541111878911
11Ton Vos58659101091212810
12Hans Kol5416812DNF1111911DNF
13Christian Scheen54784DNSDNSDNSDNSDNSDNSDNS

terug


Vrijbuiter weekend (JP) (30 juni - 2 juli 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Armand de la Rie54582123
2Peerke Kortekaas61791611
3Anton Kok611133262
4Norbert Zonneveld594204385
5Roel den Herder610259547
6Jouke Eijssen5313577156
7Ted Bakker575391010118
8Jaap Borra53740134149
9Jan Arends62243591811
10Eddy Boon535476151214
11Mark Wildenberg5825012121610
12Arnd Wolvetang623528DNF54
13Jan Kuik6185511171017
14Huub de Haas5586219111913
15Leo Meijaard572642518912
16Saskia Arnold6197320DNF315
17Pieter Kasteleijn6047422141721
18Marc Dieben6017418162416
19Bert Vastenburg5427617192119
20Ferdinand Costerman Boodt61485DNC87DNC
21Roel Bakker58385151322DNC
22Marcel Borsboom4068816222723
23Joris Heerkens5739221212822
24Anja Koldewijn6099424202624
25Dick van der Zee6209723232526
26Bart van Aggele534101DNCDNC1318
27Jaap Atema58910414DNC20DNF
28Marten Niessink48510628DNC2320
29Cees Leenheer47312626DNF30DNC
30Christian Scheen547130DNFDNCDNC25
31John van Beek55213227DNCDNFDNC
32Menno de Gruijter540134DNCDNC29DNF
33John van den Berg500140DNFDNCDNCDNC
33Robert Lodewijkx546140DNCDNCDNCDNC

terug


Sneekweek (JP) (4 - 10 aug 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Mark Wildenberg5821442215OCS
2Roel den Herder61015264721
3Arnold Jippes58023991814
4Huub de Haas55824883463
5Jaap Atema589286129382
6Jan Kuik61828103564OCS
7Norbert Zonneveld5943937DNF23DNC
8Jan Arends622445465DNCDNC
9Henk Scholte597482111111295
10Hedser Dijkstra576521813813126
11Marc Dieben6015619DNF121078
12Tom Haver531581716169107
13Peerke Kortekaas6137411DNCDNCDNCDNC
14Anja Koldewijn6098371414DNFDNCDNC
15Dick van der Zee6208620181311DNCDNC
16Pieter Jelle Jongejans55388115DNCDNCDNCDNC
17Roel Bakker58389141710DNCDNCDNC
18Saskia Bak59591161017DNCDNCDNC
19Ted Bakker5759415DNF7DNCDNCDNC
20Christian Scheen54798DNCDNC15DNF11DNC
21Kerst Koopmans5591001315DNCDNCDNCDNC
22Ron Groenhart56510812DNFDNCDNCDNCDNC
23Marten Niessink485115DNC19DNCDNCDNCDNC

terug


Rhederlaag (JP) (18 - 20 aug 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234567
1Anton Kok61171321111
2Roel den Herder610162415423
3Norbert Zonneveld5941941324335
4Ted Bakker5752555DNF6252
5Jaap Borra537323772598
6Jan Arends6223566DNC4649
7Klaas de Vries606368953974
8Marc Dieben601481084881011
9Tom Haver53158111167141310
10Paulus Reitsema6217812108DNC186DNC
11Jac Elferink578891312DNCDNC131413
12Emile Duisterwinkel58493DNCDNCDNCDNC786
13Ton van Everdingen329102DNCDNCDNCDNC12117
14Tjebbe Swart60710572DNCDNCDNCDNCDNC
15Saskia Bak595113DNCDNCDNCDNC171212
16Henny Drent5651161514DNCDNC15DNCDNC
17Anja Koldewijn60911714DNCDNCDNC1615DNC
18Ferdinand Costerman Boodt614118913DNCDNCDNCDNCDNC
19Ardie van Goinga543121DNCDNCDNCDNC191614
20Floris Eijsink512124DNC15DNCDNC2017DNC
21Peter Jansen527130DNCDNCDNCDNC10DNCDNC
22Rien Maters51311111131DNCDNCDNCDNC11DNCDNC
23Saskia Lolkema441141DNCDNCDNCDNC21DNCDNC

terug


ONK 2017 (JP) (31 aug - 3 sept 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten12345678910
1Mark Lee51302682221664143
2Peerke Kortekaas61727361438115161
3Steve Ede560835219752101108
4Ted Bakker57540981917419234
5Armand de la Rie5455211715121615666
6Marleen Gaillard60059102210515112399
7Chris Brown571260477682251211OCS
8Norbert Zonneveld594746131415139710223
9Saskia Arnold6197555OCS321131774OCS
10Jan Arends6228414261110615189127
11Anton Kok62484133611141211141815
12Arnold Jippes580921119OCS12102523872
13Hans Duetz5989519123201743172520
14Mark Wildenberg582952023813917821812
15Claar van der Does5879622416816314161921
16Pieter Jelle Jongejans55310021952171012191725
17Peter van Santen5601031514131422721OCS118
18Klaas de Vries606121182121192552413519
19Arnd Wolvetang623124728299301413271313
20Patrick Burns568712712102616262120112314
21Reggie Feltkamp5911311711422273342224DNC
22Roel den Herder6101311624221812301926155
23Eddy Boon5351593418233418182752228
24Jaap Atema58917035DSQ2529112816183211
25Jan Kuik61817336251725243425202116
26Johan Geenen717830153026192634252710
27Andrew Fox574519337201824322428242926
28Saskia Bak59520031303428201922233127
29Roel Bakker58320133311227373829322017
30Jaap Borra60720528272423292726302822
31Gerard Post58522729162030312037DNCDNCDNC
32Marc Dieben60123523333232283231283031
33Anja Koldewijn60924726323137362936343524
34Hedser Dijkstra57625225352735343635313730
35Robert Wit567253243428332323DNFDNCDNCDNC
36Marc Fluttert57025338373531353130293329
37Henk Scholte59725632363336333532332632
38Joris Heerkens57327739293638383933363433
39Dick van der Zee620306403837404041383736DNC
40Marten Niessink48530927DNCDNC393937DNC35DNCDNC
41Floris Eijsink512312423938414142DNC393834
42Cees Leenheer132341DNCDNC42DNC40DNC383935
43Gilles de Combe544352DNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


Sluitingswedstrijden Sneek (JP) (22 - 24 sept 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1
1Anton Kok62411
2Arnold Jippes58022
3Saskia Arnold61933
4Jan van der Meer58544
5Melle Vroom61255
6Kerst Koopmans55966
7Henk Scholte59777
8Tom Haver53188
9Mark Wildenberg58211DNC
9Marc de Roos52711DNC

terug


Houtskool (JP) (29 sept - 1 okt 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Peerke Kortekaas61784112
2Reggie Feltkamp591155325
3Roel den Herder6102226113
4Ted Bakker575266884
5Anton Kok62431131341
6Jan Kuik61843791512
7Roel Bakker58344181169
8Jan Arends62246154198
9Mark Wildenberg582481614711
10Arnd Wolvetang6235417DNC36
11Eddy Boon535549512DNC
12Bert Vastenburg5425510181710
13Huub de Haas5585712125DNC
14Hedser Dijkstra576572020107
15Tjebbe Swart6075912DNCDNC
16Marc Dieben601608211813
17Armand de la Rie5456637DNCDNC
18Rene Middelweerd56273DNC171414
19Saskia Arnold61974141616DNC
20Joris Heerkens5737521192015
21Pieter Kasteleijn60479DNC1013DNC
22Jouke Eijssen53180DNC159DNC
23Leo Meijaard5729511DNCDNCDNC
24Anja Koldewijn60910319DNCDNCDNC
25Bart van Aggele534112DNCDNCDNCDNC
25Harold Camphuis564112DNCDNCDNCDNC
25Jaap Borra607112DNCDNCDNCDNC

terug


Sluitingswedstrijden Giesbeek (JP) (13 - 15 okt 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten123456
1Peerke Kortekaas617101131124
2Anton Kok6242122510212
3Tjebbe Swart607233131DNC15
4Arnd Wolvetang623255122468
5Saskia Arnold6192644107111
6Roel den Herder61028736957
7Hans Duetz5983681045915
8Ferdinand Costerman Boodt614369681449
9Jan Arends62238108732210
10Jaap Borra607561832122321
11Peter Jansen5581561620168133
12Saskia Bak595641523191686
13Ted Bakker57571611DNCDNC102
14Emile Duisterwinkel5847417517192116
15Anja Koldewijn6097422914151818
16Marc Dieben6017614718132427
17Norbert Zonneveld59487111996DNCDNC
18Tom Haver53197262221112023
19Hedser Dijkstra57499242911221725
20Frans Sas5579912141318DNCDNC
21Roel Bakker5831041318DNCDNC1417
22Jac Elferink578109252625171626
23Xander Zonneveld594111221152212DNCDNC
24Michiel Boer453811723161521DNCDNC
25Timo Duisterwinkel5841119293023232519
26Jelle Goinga543124312824252324
27Ton van Everdingen32912627172020DNCDNC
28Floris Eijsink512141323127262730
29Mark Wildenberg5656144DNCDNCDNCDNC711
30Francisco Miguel Montero57614930272624DNCDNC
31Rien Maters513152192128DNCDNCDNC
32Eddy Boon535154DNCDNCDNCDNC1513
33Paulus Reitsema6211572025DNCDNCDNC28
34Pieter Kasteleijn604166DNCDNCDNCDNC2614
35Yme Bosma599167DNCDNCDNCDNC1922
36Paul Wildenberg582174DNCDNCDNCDNC2820
37Henk Scholte6031782824DNCDNCDNCDNC
38Ardie van Goinga543184DNCDNCDNCDNC2929
39Cees Leenheer473187DNCDNCDNCDNC3031
40Jan Kuik618210DNCDNCDNCDNCDNCDNC
40Saskia Lolkema441210DNCDNCDNCDNCDNCDNC

terug


WK 2017 (JP) (3 - 4 nov 2017)
Verslag

NrNaamZeilnrPunten1234
1Armand de la Rie54542141
2Tjebbe Swart60751272
3Hans Duetz5981114614
4Gilles de Combe5441484216
5Arnold Jippes5801592633
6Pieter Jelle Jongejans5531631285
7Andries de Muijnck56520531512
8Marleen Gaillard6002077610
9Arnd Wolvetang62321215106
10Saskia Arnold619254101211
11Jaap Borra60727189513
12Huub de Haas55829132397
13Claar van der Does587316111417
14Leo Meijaard572351913139
15Sijbrand Jongejans5413810820DNF
16Norbert Zonneveld594422014258
17Johan Geenen74411161721
18Mark Wildenberg56564517151614
19Thedor Pauw5334816172715
20Klaas de Vries6064812191818
21Eddy Boon5354922181120
22Bert Vastenburg5425315201919
23Bart van Aggele5346725242122
24Ton Vos5866724212323
25Marcel Borsboom4066923222424
26Marc Fluttert5707226252225
27Floris Eijsink5127927272626
28Cees Leenheer47384282828DNS

terug